Ana SayfaAkıllı SaatApple Watch 8 özellikleri sızdırılmaya devam ediyor

Apple Watch 8 özellikleri sızdırılmaya devam ediyor

WWDC 2022’den önce Bloomberg gazetecisi Mark Gurman kendi kaynaklarına dayanarak, Apple’ın watchOS 9 için yeni bir Düşük Güç Modu üzerinde çalıştığını iddia etmişti.

Apple Watch 8 özellikleri sızdırılmaya devam ediyor. Şimdi Gurman ilgili bir raporla geri döndü, ancak bu sefer Düşük Güç Modunun yeni Apple Watch Series 8‘e özel olacağını iddia ediyor.

En son Power On haber bülteninde Gurman, bu yıl içinde yeni bir Düşük Güç Modunun gelmesini beklediğini açıkladı. Bununla birlikte, watchOS 9‘un bir özelliğinden ziyade, yeni Düşük Güç Modunun, muhtemelen bu yıl içinde tanıtılacak olan Apple Watch Series 8’in yeni özelliklerinden biri olarak duyurulması bekleniyor.

Caviar, Apple Watch 7 için planlarını duyurdu

Mevcut Apple Watch modellerinde zaten “Güç Modu” adı verilen bir özellik var. Ancak, 9to5Mac tarafından detaylandırıldığı gibi, bu özellik hemen hemen tüm Apple Watch özelliklerini kapatıyor ve pil ömründen tasarruf etmek için, yalnızca saat özelliğini gösteriyor. Bu, acil durumlar için işe yarasa da, uygulamalara ve diğer işlevlere erişmek için kullanıcıların Apple Watch’u yeniden başlatmaları gerekiyor.

Apple watch 7

Apple Watch 8 özellikleri sızdırılmaya devam ediyor

Gurman’ın raporuna göre, yeni Düşük Güç Modu, kullanıcıların çok fazla güç tüketmeden Apple Watch uygulamalarını ve özelliklerini kullanmaya devam etmelerini sağlayacak. Temelde arka plan etkinliklerini askıya alan ve pil ömründen tasarruf etmek için cihaz performansını azaltan iOS ve macOS’ta zaten mevcut olan Düşük Güç Moduna benzer şekilde çalışmalı.

Apple Watch 2022'de vücut ısısı sensörü özelliğiyle geliyor

Bununla birlikte, Apple Watch Series 7 ile aynı çipi koruduğu söylendiğinden, Apple’ın bu seçeneği neden yalnızca yeni Apple Watch modeli için olasılık dahilinde tuttuğu da belli değil.

Rus siber korsanlar dünyayı tehdit ediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting