Ana SayfaAkıllı SaatApple Watch Pro kasa boyutu netleşti

Apple Watch Pro kasa boyutu netleşti

Teknoloji dünyasının nefesini tutarak beklediği Apple etkinliğinde tanıtılacak olan Apple Watch Pro hakkında çok önemli bilgiler gelmeye devam ediyor.

Apple Watch Pro kasa boyutu netleşti. Apple, uzun süren sessizliğinin ardından geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla beklenen etkinliğini 7 Eylül’de gerçekleştireceğini duyurmuştu. Aslında Apple’ın açıklamasına kadar onlarca farklı kaynak etkinliğin 13 Eylül’de düzenleneceğini söylemiş, bu tarih ise uzun bir süre nihai tarih olarak kabul edilmişti. Ne var ki önce Bloomberg’den Mark Gurman daha sonra da bizzat Apple’ın kendisi 7 Eylül tarihini telaffuz ederek, bu tartışmalara son noktayı koymuş oldu.

Apple Watch Pro

Bilindiği üzere Amerikalı teknoloji devi, bu etkinlikte birçok yeni cihaz tanıtacak. Bunlardan biri olması beklenen Apple Watch Pro ise, en çok ekran boyutu ve temel özellikleri nedeniyle merak ediliyor. Bugün daha önce verdiği bilgilerle güvenilirliğini fazlasıyla kanıtlayan bir kaynaktan gelen habere göre, ürünün kasa boyutu 47mm olacak. Aslına bakarsak bu iddia, son zamanlarda dillendirilen bir başka iddiayla da son derece uyumlu gibi görünüyor.

Apple Watch Pro

Kasa boyutu netleşti

Öyle ki, son zamanlarda Apple’a yakınlığıyla bilinen pek çok kaynak Apple Watch Pro’nun 1,99 inçlik bir ekrana sahip olacağını iddia ediyor. Bugün gelen son iddiada ortaya atılan 47mm’lik kasa boyutu da aşağı yukarı 1,99 inçe tekabül ettiği için her iki iddianın birbiriyle uyuştuğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Apple Watch Pro

Apple Watch Pro ile ilgili diğer önemli iddialar ise, akıllı saatin seleflerine göre daha büyük bir bataryaya sahip olması ve daha güçlü bir düşük güç moduna sahip olacağı.

En çok satan akıllı saat modeli hangisi? İşte yanıtı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting