Apple iPhone FE üzerinde çalışıyor olabilir!

iphone x uk release date uk price specs features design

Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Apple, bütçe dostu yeni bir iPhone modeli daha tanıtmayı planlıyor. Peki iPhone FE kullanıcılara nasıl bir performans sunacak? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Apple iPhone FE üzerinde çalışıyor olabilir! Akıllı telefon pazarındaki en güçlü isimlerden biri olan Apple tasarım çizgisinde köklü bir değişikliğe gitmeye hazırlanıyor. Sızdırılan son bilgilere göre Cupertino merkezli şirket iPhone tarafında önemli bir tasarım değişikliğine gidecek.

iPhone 15 Pro Max Could be Replaced By iPhone 15 Ultra

Bilindiği üzere son dönemde Apple’ın katlanabilir ekranlı bir iPhone üreteceğine dair bazı söylentiler mevcut. Fakat Apple’ın önceliği katlanabilir ekranlı iPhone değil.

Tersine katlanabilir ekranlı modellere rakip olacak farklı bir tasarım algısı üzerinde çalışılıyor. Apple mühendisleri hali hazırda bir telefonda yer alan tüm tuşları kaldırarak iPhone’un yan taraflarına tamamen ekran ya da dokunmatik paneller koymayı planlıyorlar.

Şarj girişi bulunmayan iPhone

Apple iPhone FE üzerinde çalışıyor olabilir!

Apple’ın yeni iPhone tasarımında FaceID ve ön kamera ekran altına yerleştirilirken, yan tarafta yer alan ses açıp kısma ve güç tuşu tarihe karışacak. Bu tuşların yerine farklı bir ekran tasarımı ya da dokunmatik paneller yerleştirilecek.

iOS 15, Apple Health uygulama verilerini doktorlara aktaracak

Böylece Apple yeni nesil iPhone modellerinde fiziksel tuşları tamamen ortadan kaldırmış olacak. Dürüst olmak gerekirse bu tarz bir yenilik Apple fanlarının tekrardan heyecanlanmasına sebep olabilir.

Malum Apple son dönemde çok tek düze bir firma haline geldi. Özellikle tasarımsal anlamda eski parlak günlerinin hayli uzağındalar. Ayrıca yenilik tarafında da genel olarak rakiplerinin arkasında kaldı. En azından bizim düşüncemiz bu yönde.

ADATA SE880 500GB taşınabilir SSD: Hem PC hem de konsollar için!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir