Ana sayfa Akıllı Telefon Apple'dan yeni iPhone X reklamları

Apple’dan yeni iPhone X reklamları

Apple, fiziksel Home tuşunu kaldırdığı yeni iPhone X modeli için çalışmalarına devam ediyor. İşte yeni videolar.

Apple, yeni amiral gemisi telefon modeli iPhone X için tanıtım çalışmalarını son hızıyla sürdürüyor. Amerikalı firma, geçtiğimiz günlerde resmi YouTube hesabında üç yeni reklam videosu paylaştı ve bu videolarda iPhoneX’in iki özelliğine dikkat çekiyor.

Bunlardan ilki, Face ID sensör. Bildiğiniz gibi iPhoneX’te Touch ID yer almıyor. Onun yerine daha hızlı ve güvenli olduğu belirtilen Face ID yüz tanıma sistemi getirildi. Şu an bazı sorunları olsa da genel olarak başarılı çalışıyor ve söylentilere göre Apple, bu sensörü 2018‘de çıkaracağı yeni tablet ve telefonlarında da kullanacak.

İkinci özellik ise Portre Modu. Apple’ın deyimiyle bu mod sayesinde profesyonel bir stüdyoya gereksinim duymadan profesyonel kalitede fotoğraflar elde edebiliyorsunuz. Kolaylıkla fotoğraf çekebiliyor ve hızlıca efekt düzenlemeleri yaparak arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Bu arada, iPhoneX’in ülkemizde 6099TL’lik başlangıç fiyatı etiketinin olduğunu hatırlatalım. İyi seyirler.

Apple, fiziksel Home tuşunu kaldırdığı yeni iPhone X telefon modeli için çalışmalarına tam gaz devam ediyor. İşte yeni videolar.

Büyük hayal kırıklığı: PlayerUnknown’s Battlegrounds, Xbox’ta ciddi sorunlara sahip

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bu hafta çıkacak oyunlar (21 – 27 Ocak)

Oyun severlerin merakla bekledikleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi (Ocak) nihayet netlik kazandı. İşte bu hafta içerisinde raflardaki yerini alacak olan yapımlar. Bu hafta da...

Son Haberler