Ana sayfa Genel Nintendo Switch 10 Milyon Sattı

Nintendo Switch 10 Milyon Sattı

Dünya genelinde büyük ilgi toplayan Nintendo Switch, satışa sunulduğu 3 Mart’dan bu yana geçen 9 aylık sürede tam olarak 10 milyon adet sattı. Nintendo’nun taşınabilir konsolu Switch, aynı zamanda TV’ye bağlı olarak da kullanılabiliyor. Taşınabilir özelliğiyle kullanıcılara her yerde oyun oynama imkanı sunması Switch’in başarısının başlıca nedeni.

Nintendo Switch’in özel oyunları bu satışı arttırıyor

Nintendo Switch tüm zamanların en çok ilgi gören oyunlarından olan Super.Mario Odyssey ve The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ı bünyesinde barındırıyor. Geçtiğimiz günlerde Los Angeles Microsoft Theater’da yapılan “2017 Oyun Ödülleri” töreninde Super Mario Odyssey “En İyi Aile Oyunu” ödülüne.layık görülmüştü.  The Legend of Zelda: Breath of the Wild aynı gecede “Yılın En İyi Oyunu”, “En İyi Oyun Yönetimi” ve “En İyi Aksiyon/Macera Oyunu” ödüllerini kazanarak geceye damgasını vurdu.

Dünya genelinde büyük ilgi toplayan Nintendo Switch, satışa sunulduğu 3 Mart'dan bu yana geçen 9 aylık sürede tam olarak 10 milyon adet sattı. Nintendo’nun taşınabilir konsolu Switch, aynı zamanda TV’ye bağlı olarak da kullanılabiliyor.

Zelda, 2017 Oyun Ödüllerine Damgasını Vurdu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler