Ana SayfaGenelApple AR Glass karma gerçeklik kulaklığı tasarım geliştirme aşamasına girdi

Apple AR Glass karma gerçeklik kulaklığı tasarım geliştirme aşamasına girdi

Apple’ın, 2024 yılında resmiyet kazanması beklenen bir karma gerçeklik kulaklığı olan AR Glass adlı yeni bir cihaz üzerinde çalıştığı bildiriliyor, ancak gelen bilgiler önümüzdeki yıl veya 2024’te piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

Şimdi, teknloji analisti Jeff Pu’dan gelen bilgilere göre AR Glass kulaklığının tasarım geliştirme aşamasına girdiğini iddia ediyor. Ayrıca ürününün 2024’ün ikinci yarısında çıkacağını iddia ediyor. Rapor ayrıca Luxshare’in 2022’nin sonları ile 2024 arasında gelecek cihazlar için Apple’ın ana tedarikçilerinden biri olmaya devam edeceğini de ekliyor.

AR Glass

AR Glass’ın geliştirilmesine gelince, ürünün artık prototipin bu yılın sonunda hazır olacağı tasarım geliştirme aşamasına girdiğini ve seri üretimin 2024’ün ikinci yarısında başlayacağını sözlerine ekliyor.

Bu AR/VR ürününe ek olarak, Cupertino tabanlı teknoloji şirketinin bu yılın sonlarında veya gelecek yılın başlarında %100 artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisine odaklanan benzer bir ürünü duyurması bekleniyor.

Raporlara inanılırsa, Apple’ın karma gerçeklik kulaklığı medya içeriği, oyun ve iletişime odaklanacak. Apple Silicon M serisi çip ile güçlendirilebilir ve çeşitli sensörler ve kameralarla birlikte yüksek çözünürlüklü ekranlar sunabilir.

Xiaomi 13 serisi bu yıl Kasım ayında çıkabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting