Ana SayfaGenelAmazon, Yüzüklerin Efendisi dizisine üç günlük pause verdi!

Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisine üç günlük pause verdi!

Amazon yeni serisi Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri de dahil olmak üzere Prime Video’daki tüm içerikleri için kullanıcı incelemelerine üç günlük bir duraksama koydu. İşte detaylar.

Variety ve Deadline’ın raporlarına göre, bu duraksamanın sebebi incelemelerin ve yorumlar bomba gibi yağıyor olması. Belirli bir şovu, filmi, oyunu veya kitabı olumsuz yorumlarla dolduran kullanıcı sayısı arttıkça şirket de bunlara bir dur demeye çalışıyor. Bu kapsamda kullanıcı yorumlarına bir ara verildi. Bunun yanı sıra Amazon yeni yapımı Güç Yüzükleri ile çok fazla kullanıcıya erişip ciddi izlenme rekorları da kırdı.

Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisine üç günlük pause verdi!

Bir Amazon temsilcisi Variety’ye, bir kullanıcı incelemesinin gerçek bir izleyiciden gelip gelmediğini değerlendirmek için hizmete zaman tanımak için politikayı yürürlüğe koyduğunu söyledi. Bu kapsamda yorumların incelenmesi için şirket bir kaç günlük duraksama payı bırakacak. Şirket, bu yazın başlarında, inceleme bombardımanlarına hazır olduklarını söylemişti. Zira Yüzüklerin Efendisi dizisi hayranların karşı çıkacağı bazı özellikler içeriyordu.

The Rings of Power, ne yazık ki, bir olumsuz eleştiri akışıyla uğraşıyor. Seri, J.R.R.’a farklı bir bakış açısı sunuyor. Dizi Tolkien’in Yüzüklerin Efendisi evreni ve Orta Dünya’nın İkinci Çağında geçiyor. Amazon, dizinin ilk yayınlandığı gün 25 milyon küresel izleyiciye ulaştığını ve bu sayede Prime Video’nun bugüne kadarki en büyük çıkışını yaptığını iddia etmeye devam ediyor.

 

Huawei Mate 50 Serisi Kılıflar Üzerinden 5G Desteği Sunabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting