Amazon, 68 Emmy Adaylığı Kazandı

emmy

Amazon MGM Stüdyoları, “En İyi Komedi Dizisi” dalında The Marvelous Mrs. Maisel isimli yapım ile Emmy ‘ye aday gösterilirken, yeni diziler Daisy Jones & The Six ve Swarm’un da önemli kategorilerde adaylıkları bulunuyor.

  1. Primetime Emmy Ödülleri adayları açıklandı. Amazon MGM Stüdyoları 68 adaylıkla stüdyo tarihinin en önemli anlarından birini yaşarken, Amazon ve MGM yapımlarının adaylıklarının aynı çatı altında kutlandığı ilk yıl olma özelliğini taşıyor.

Prime Video’nun başarılı hit dizisi The Marvelous Mrs. Maisel, beşinci ve son sezonunda 66 adaylık geçmişine 14 tane daha ekleyerek 80 adaylıkla Emmy’ye en çok aday gösterilen komedi dizisi oldu. Prime Video, 9’u Daisy Jones & The Six ve 6’sı The Lord of the Rings: The Rings of Power da dahil olmak üzere toplamda 41 adaylık kazandı.

İşte Prime Video’da izleyebileceğiniz Emmy adayı üç dizi:

emmy

 

  1. The Marvelous Mrs. Maisel

Prime Video’nun, bir ev kadınının komedyene dönüşmesini konu alan göz kamaştırıcı komedi dizisi, bu yıl 14 adaylık kazandı.

Emmy

  1. Daisy Jones & The Six

Hayali bir rock grubunun hikayesini anlatan Prime Video’nun başarılı ve hit dizisi Daisy Jones & The Six, bu yıl 9 adaylık kazandı.

Emmy

  1. The Lord of The Rings: The Rings of Power

J.R.R. Tolkien’in eserlerine dayanan destansı drama dizisi, dünya çapında 100 milyondan fazla kişi tarafından görüntülenerek bu yıl 6 adaylık kazandı.

Midjourney’nin ‘Pan’ özelliği kullanıma sunuldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir