Altcoinler boğa sezonuna hazırlanıyor: Büyük hareketlenme başladı

Kripto paralarda ayı sezonu

Altcoinler boğa sezonuna hazırlanıyor gibi bir görüntü veriyor. Özellikle son günlerde bunu çok daha net görmek mümkün. Hadi gelin konu ile ilgili merak edilen ayrıntılara birlikte bakalım

Kripto para analistleri tarafından yapılan açıklamalara göre Altcoinler boğa sezonuna hazırlanmaya çalışıyor. Piyasa değeri bakımından değerlendirildiğinde tüm kripto para birimleri mevcut durumlarının çok daha üzerine çıkmak için gayret gösteriyor. Özellikle Metaverse kripto paralar biraz daha ön planda.

Küresel çapta Bitcoin kaynaklı büyük bir düşüş var. Bu düşüş ne yazık ki bir türlü sonlanmıyor. Fakat diğer kripto para birimleri yükseliş için yatırım almaya başladı. Mesela Ethereum yeniden 4 bin dolar seviyelerini zorluyor. Büyük bir aksilik olmazsa kısa bir süre içerisinde yeni rekorlar elde edebilir.

Altcoinler boğa sezonuna güçlü girmek istiyor

Kripto para piyasasını değerlendirdiğimizde son 24 saat içerisinde en çok dikkat çeken kripto paralardan bir diğeri ise SOL coin oldu. Yaklaşık olarak yüzde 8 oranında değer kazandı. Ripple ise yüzde 5 seviyesinde yükseldi. LUNA bu yılın en çok yükselen kripto para birimleri içerisine adını yazdırdı.

Altcoinler boğa sezonuna

MANA coin gibi kripto para birimleri ise Metaverse projeleri sayesinde ön plana çıkmayı başarıyor. Ayrıca SAND gibi kripto para birimleri Metaverse sayesinde hızlı bir şekilde yükselişini devam ettiriyor. Bu kripto para birimleri en az yüzde 7 seviyesinde yukarı yönlü hareket etti. Altcoinler boğa sezonuna böylece hazır olduğunu göstermek istiyor.

Michael Jordan’da kripto paralara ilgisiz kalamadı

Kripto para dünyası şu sıralar NFT ve metaverse alanına yoğunlaştı. Bu kategoride yer alan dijital varlıklar çok daha fazla yatırım alıyor. Peki sizin favori kripto paranız hangisi? Yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir