Ana SayfaGenelABD Başkanı koronavirüs hakkında korkunç açıklamalar yaptı

ABD Başkanı koronavirüs hakkında korkunç açıklamalar yaptı

ABD Başkanı koronavirüs ile ilgili herkesi korkutacak bazı açıklamalar yaptı. Kendisi özellikle aşı konusunu fazlasıyla vurguluyor. İşte konuyla alakalı merak edilen tüm ayrıntılar.

ABD Başkanı koronavirüs hakkında bazı açıklamalara yer verdi. Bugüne kadar birçok kişi pandeminin hızla arttığını vurguladı. Joe Biden ise duruma farklı bir yerden baktı. Ona göre asıl problem insanların aşı olmaması. Özellikle bu kış ayı için bazı uyarılarda bulundu. Kendisi aşı yaptırmayanların bu kış ölme ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi.

Herkesin mutlaka aşı olması gerektiğini vurgulayan ABD başkanı konu ile ilgili uyarılarını yineledi. ABD hastalık kontrol ve önleme merkezi toplantısında konuşan Joe Biden önlerinde korkunç bir kış olduğunu söyledi. Eğer insanlar kış ayına aşılı bir şekilde girmezse ölüm riskleri büyük oranda artacak.

ABD Başkanı koronavirüs tehlikesine dikkat çekti

Joe Biden omicron varyantına vurgu yapıyor. Ona göre bu varyant çok hızlı bir şekilde yayılıyor. Eğer gerekli önlemler alınmazsa ve aşılanan kişi sayısı artış göstermezse çok daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Önümüzdeki aylarda kendisi yeni bir pik beklentisine girdi.

ABD Başkanı koronavirüs

Bugüne kadar ABD’de 800 binden fazla insan Covid-19 kaynaklı olarak hayatını kaybetti. 65 yaş ve üzeri yoğun bir ölüm riski ile karşı karşıya. Pandeminin henüz sona ermediği vurgulayan ABD başkanı mutlaka aşı olunması gerektiğini düşünüyor. Aksi halde bol ölümlü bir kış ile karşı karşıya kalınabilir. ABD Başkanı koronavirüs uyarısı dünyanın her yerinde yankı buldu.

Yeni koronavirüs varyantı aşı tartışmalarını alevlendirdi: Sürekli aşı gerekebilir

Omicron varyantı büyük bir hızla yayılıyor. Bu yeni varyant nedeniyle gerçekten de hastalığın yayılma ve öldürme riski artış gösteriyor. Bu nedenle aşı olmak büyük bir öneme sahip. Peki siz ABD Başkanı tarafından yapılan bu çağrı hakkında ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting