Ana SayfaGenelDonald Trump aşı konusunda net tarih verdi

Donald Trump aşı konusunda net tarih verdi

Henüz ABD Başkanı görevini devam ettiren Donald Trump, aşı konusunda da net tarihler vermeye devam ediyor. Hadi gelin onun verdiği tarihin detaylarına biraz daha yakından bakalım.

Uğur Şahin ve Özlem Türeci tarafından yapılan zorlu test süreçlerinin ardından Donald Trump aşı hakkında kesin tarih verdi. Her ne kadar Joe Biden, seçimleri kazanmış olsa bile yine de Trump şimdilik o koltukta. Trump bugünlerde son çalışmalarını yürütüyor. 

ABD’de New York hariç tüm eyaletlere aşı dağıtılmasının nedeni ise tam olarak bu. Vali seçimlerinde, Trump için büyük bir devrim başlayabilir. Kendisi de zaten bunu istiyor. insanlar üzerinde olumlu etki yaratıp en azında ilerleyen seçimlerde onların kullanmasını sağlayabilir.

Donald Trump ilkbaharı örnek gösterdi

Her ne kadar davasa şirketlere sahip olsa bile yine de ABD, Almanya ile başetmeye çalışıyor. Almanya’da yaşayan bir türk çift tarafından geliştirilen aşı, çok fazla kişide denenecek. Aslında bunu yapmalarının ana nedeni, sorunun kaynağını bulabilmek.

Donald Trump aşı

Sorunun kaynağı bulunursa hızlıca aşının geliştirilmesi aşamasına gelinecek. Hemen ardından paketleme ve ülkelere dağıtım işlemleri yapılacak. Trump tarafından yapılan açıklamalarda, “Yönetimim aşının dağıtımını koordine edecek ve umuyorum ki aşı hızlı bir şekilde onay alacak” ifadelerine yer verildi. Trump, aşının Nisan 2021’e kadar ABD’ye ulaşacağını söyledi.

Birçok kişinin çalışmak sistemediği Trump, artık cevabını almaya çok yakın. Ocak ayının sonlarında koltuğu bırakcak olan Trump için geri sayım başladı. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting