Yarım milyona Ford Puma mı olur?

ford puma 1

Ford’un B sınıfındaki ekonomik SUV modeli Puma’nın fiyatları tahmin edilebilir limitlerin de önüne geçti. Peki Ford Puma’nın fiyatı ne kadar? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Yarım milyona Ford Puma mı olur? Son günlerde yaşanan döviz artışından ötürü otomobil fiyatları da inanılmaz derecede artmış durumda. Artık 300 bin TL’nin altına sıfır otomobil bulmak neredeyse imkansız. Biraz model yükseltmek istediğinizde ise rahat bir şekilde yarım milyonu aşmanız gerekiyor.

Otomobil sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Ford son dönemde fiyatlarını bir hayli sık günceller oldu. Sadece Kasım ayın içerisinde 2 güncelleme geçen Ford Aralık ayında da fiyatlarını arttırdı.

Ford son güncellemeyi ise mini SUV modeli Puma için yaptı. Özellikle son 5 yıldır Avrupa ve Türkiye’de SUV modellere olan ilgi artmış durumda. Bu ilginin artmasıyla birlikte SUV modellerinin sayısı da arttı. Nitekim Puma da pazara yeni giriş yapan modeller arasında yer alıyor. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri güncel Puma fiyatları ile başbaşa bırakalım.

ford puma

Yarım milyona Ford Puma mı olur?

2021 / Style / SUV / 1.0L EcoBoost 95PS / 6 İleri Manuel / Benzin
Fiyatı: 417.900 TL

2021 / Style / SUV / 1.0L EcoBoost 125PS / 7 İleri Otomatik / Benzin
Fiyatı: 451.200 TL

2021 / ST-Line / SUV / 1.0L EcoBoost 155PS / 7 İleri Otomatik / Benzin/ Hibrit
Fiyatı: 559.200 TL

Dogecoin vurgunu akıllara durgunluk verdi: Devasa miktarda para kaçırıldı


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir