Ana sayfa Genel 2014'te Korkmaya Hazır mısınız?

2014’te Korkmaya Hazır mısınız?

Bethesda’nın merak uyandıran oyunu The Evil Within’ın konsept tasarımları firma tarafından yayınlandı.

Evil_Within_1280

Hayatta kalma-korku oyunu olan The Evil Within, Shinji Mikami tarafından büyük bir titizlik ile hazırlanıyor. Resident Evil’ın yaratıcısı olan Shinji Mikami’nin yarattığı bu oyun 2014 yılının sayılı hayatta kalma – korku oyunlarından birisi. Oyunlar çıkmadan önce oyun içi görüntülerin çıkmasına alışığız. The Evil Within’in yapımcılığını üstlenen firma tarafından oyunun sanatsal tasarımlarını yayınlaması oldukça ilgi çekti. Oldukça kasvetli bir havaya sahip mezarlıklar ile karanlık ve tedirgin edici bir ortama sahip akıl hastanesi gibi mekanlara ait çalışmalar oldukça başarılı.

The Evil Within oyun dünyasındaki korku pazarına büyük bir giriş yapacağını ve oyun severlerin özlem duyduğu gerçek korku oyunlarına tekrar kavuşturacağı konusunda oldukça iddialı. PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için duyurulacak oyun 2014 yılının ender korku oyunları arasına girerek oyun severlere korkulu anlar vaat ediyor.

Aşağıdan bu sanatsal çalışmaların bazısına göz atabilirsiniz.

04-eiPXTu3

06-iR2sVr1

08-e5kLar1

the-evil-within-ca-7

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler