The Evil Within’in Yapım Aşaması Tamamlandı

The Evil Withinin Yapım Aşaması Tamamlandı

Resident Evil serisinin yaratıcısı tarafından hazırlanan The Evil Within’in yapım aşamasının sona erdiği ve oyunun satışa sunulmaya hazır olduğu açıklandı.

Oyun dünyasının en başarılı korku serilerinin başında gelen Resident Evil serisinin yaratıcısı olan Shinji Mikami’nin yeni stüdyosu Tango Gameworks, ilk oyunu olan The Evil Within için çalışmalara 2010 yılında başladı. Korku oyunlarının ustaları arasında yer alan Mikami’nin yönetmenliğini üstlendiği oyun yapım aşamasının ilk yıllarında gizli tutulsa da geçtiğimiz yıl resmi olarak tanıtılmış ve oyunseverler tarafından ilgiyle karşılanmıştı.

The_Evil_Within

Resident Evil serisinde olduğu gibi hayatta kalma odaklı bir korku oyunu olan The Evil Within‘den bugüne kadar yayınlanan görüntüler ve tanıtım videoları oyunseverlerin ilgisini daha da arttırmayı başardı ve oyunu bu yıl en merak edilen oyunlar arasına kattı. 14 Ekim’de PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One’a yönelik olarak yayınlanacak olan The Evil Within için meraklı bekleyiş sürerken, oyunun nihayet altın seviyesine ulaştığı, yani yapım aşamasının sonlandığı ve oyunun satışa sunulmaya hazır hale geldiği duyuruldu.

Call of Duty: Advanced Warfare Hakkında Yeni Detaylar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir