Ana sayfa Dedikodular The Evil Within Ertelendi!

The Evil Within Ertelendi!

Dün yapılan açıklama ile merakla beklenen The Evil Within’in ertelendiği haberi geldi.

Son dönemde popülaritesi artan hayatta kalma – korku türünde Bethesda tarafından geliştirilen yeni oyun The Evil Within‘in ertelendiği açıklandı.

The Evil Within Ertelendi!

Shinji Mikami ve ekibi, hayatta kalma deneyimini ve korkuyu en iyi şekilde oyuncuları yaşatabilmek için bazı ince ayarların yapılması gerektiğini öne sürerek ek süre istedi. Haliyle oyunculardan ek süre isteyen yapımcılar, oyun dünyasına gerçek korkuyu yaşatma sözü veriyor.

Resident Evil‘in de yaratıcısı olan Shinji Mikami, The Evil Within ile bugüne kadar gördüğünüz en iyi hayatta kalma – korku unsurlarını barındıran bir oyun ile karşımıza çıkmak için çalışmalarına devam ediyor. Ağustos 2014 yılında oyuncular ile buluşacağı açıklanan oyun yaşadığı bu ertelem sonucunda 21 Ekim 2014 tarihinde Amerika’da ve 24 Ekim 2014 tarihinde Avrupa’da PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için duyurulacak.

9 Samsung Telefonu Yasaklanabilir!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler