Ana Sayfa Genel Resident Evil'dan Beklenen Dönüş

Resident Evil’dan Beklenen Dönüş

Resident Evil 4′le birlikte korku öğeleri azalan ve aksiyon dozajı yükselen, yaptığı bu geçişle milyonlarca tutkununu ikiye bölen Resident Evil serisi nihayet köklerine dönüyor.

Capcom’un pazarlamadan sorumlu patronu Michael Pattison, son maceralarda aksiyon seviyesinden ötürü tepki gördüklerini ve bu tepkiyi anlayışla karşıladıklarını, bu sebepten ötürü de Resident Evil 7 ile birlikte tekrar ”hayatta kalma,korku” öğelerinin ağır basacağı hikayelere yer vereceklerini belirtti. Bir internet sitesine açıklamalarda bulunan Pattison’un bu röportajı korku temalı Resident Evil maceralarını seven oyuncuları oldukça sevindireceğe benziyor.

Resident Evil 7 Köklerine dönüyor
Resident Evil 7 Köklerine dönüyor

Piyasaya egemen olan zombie temalı oyunların miladı sayılan ve dünya çapında hayran kitlesi bulunan Resident Evil macerasının yeni oyunu RS7 için daha önceki hataları tekrarlamayacaklarını vurgulayan Michael Pattison,  “kıyamet sonrası bir dünyada, hayatta kalma aksiyon macera türünde oyunlar ilgi görüyor The Last of Us’ın başarısı da buna en iyi örnek” diyerek,yeni çıkacak oyun için hepimizi heyecanlandırdı.

“Köklere döneceğiz” sözü ne kadar tutulur şuan kestirmek güç, ancak serinin babası Shinji Mikami ekipten ayrıldıktan sonra Resident Evil’da kalite kaybı sürekli devam etti. Mikami ise, yeni şirketi ZeniMax bünyesinde, yeni oyunu The Evil Within ile hayranlarını heyecanlandırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting