YouTube videolarını doğrudan Snapchat ile paylaşabileceksiniz

YouTube videolarını doğrudan Snapchat ile paylaşabileceksiniz

Artık Snapchat aracılığıyla bir YouTube klibini paylaşmak için kopyala-yapıştır gibi yöntemlerle uğraşmanıza gerek kalmayacak. İşte tüm detaylar.

Bugünden itibaren, Android ve iOS kullanıcıları YouTube videolarını ister Hikayeler ister bireysel Snap’ler olsun, Snapchat Kamera aracılığıyla doğrudan paylaşabilir. Üstelik paylaşımlarınıza metin gibi yaratıcı katmanlar uygulayabilirsiniz. Ayrıca otomatik çıkartmalar Snapchat izleyicilerini doğrudan YouTube uygulamasında veya bir web tarayıcısında bir videoya yönlendirecek. YouTube uygulamasında “paylaş”a dokunmanız ve bir seçenek olduğunda Snapchat’i seçmeniz yeterli olacak. Snap, YouTube bağlantılarını ilk kez görsel olarak paylaşabileceğinizi söyledi.

YouTube videolarını doğrudan Snapchat ile paylaşabileceksiniz

Bu özellik TikTok ve Instagram gibi yaygın alternatiflerden dikey videolar paylaşmak kadar çekici olmayacak. Yine de mutlaka görülmesi gereken bir YouTube videosu görürseniz paylaşım kolaylığı iyi bir seçenek olacaktır. Snapchat bir dönemler fazlasıyla popüler bir uygulamaydı ancak daha sonra diğer sosyal medya platformları arasında geri planda kaldı. Şirket şimdi eski popülerliğini az da olsa geri kazanmaya çalışıyor. Özellikle TikTok geldikten sonra sosyal medya platformları arasında ciddi bir rekabet başladı. Instagram’dan tutun da YouTube’a kadar bütün platformlar TikTok benzeri kısa video formatı sunmaya başladılar. Bu durumda Snapchat de kendi popülerliğini geri kazanmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Snap bir daha eskisi kadar popüler olmayabilir ancak zamanla eski durumunu yakalayacak mı göreceğiz.

Asus ExpertCenter AIO iş istasyonu ile iş süreçlerinizi yönetin


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir