Ana SayfaGundemYeni Spider Man için hazır olun

Yeni Spider Man için hazır olun

Sony ve Disney arasında yapımcı hakları nedeniyle Spider-Man’in artık Marvel Sinematik Evreninde olmayacağı belirtilmişti. Ancak Sony aralarındaki sorun çözülmeden şimdiden yeni filmin hazırlıklarına başladı.

Bir çizgi kahraman olarak doğan ve sinemaya aktarılan Spider Man şimdilerde yapımcı sorunu yaşıyor. Yeni serilerinin yayınlanması için iki yapımcının kavgasının sona ermesi gerektiği düşünülürken yapımcılardan biri olan Sony dava sonuçlanmadan yeni filmin çekilmesi için hazırlıklara başladı. Spider-Man’in üçüncü filminin senaryosu şuan yazılıyor. Habere göre, üçüncü filmde Tom Holland’ın görev alması düşünülürken ilk iki filmin yönetmen koltuğunda oturan Jon Watts yeni filmde görev almayabilir.

spiderman

Diğer Marvel Karakterleri Olmayacak

Spider-Man artık Marvel dünyasında yer almayacak. Dolayısıyla artık İron Man gibi diğer Marvel karakterlerini artık filmlerinde göremeyeceğiz. Her ne kadar daha popüler bir hala getirse de çoğu izleyiciye göre bu daha güzel ve hikayenin daha akıcı olacağı düşüncesinde. Herkes Tobey Maguire‘in oynadığı ilk üç filmlik serinin getirdiği heyecanı tekrar yaşamak istiyor. Marvel dünyasının en çok sevilen kahramanlarından olan seri şimdi nasıl bir yola girecek merakla bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting