Yeni Leyla ile Mecnun için ilk fragman yayınlandı

leyla ile m

Exxen ekranlarında izleyici ile bir araya gelecek olan Leyla ile Mecnun’dan yeni haber var! Yeni Leyla ile Mecnun için ilk fragman yayınlandı. İşte detaylar.

Yıllar sonra Exxen ekranlarında tekrardan izleyiciyle buluşacak olan Leyla ile Mecnun için ilk tanıtım videosu yayınlandı. Tam kadro ile ekranlara dönecek olan Leyle ile Mecnunun ilk fragman videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Açık konuşmak gerekirse Leyla ile Mecnun için yayınlanan ilk tanıtım videosu beklentileri tam anlamıyla karşılayamadı. Elbette 1 dakikalık fragmandan dizi hakkında kesin karara varmak çok doğru olmayacaktır.

Bir dönem TRT ekranlarında yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisi tekrardan izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Bilindiği üzere Exxen platformu Leyla ile Mecnun dizininin yayın haklarını satın almıştı.

Yeni Leyla ile Mecnun için ilk fragman yayınlandı

Yayın haklarının satın alınmasında sonra orijinal kadronun toparlanması için hayli emek harcandı. Nitekim sonuç olarak Leyla ile Mecnun’un orijinal kadrosu bir araya getirildi.

Seyircilerin asıl merak ettikleri soru ise dizinin ne zaman yayınlanacağıydı. Elbette dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı da başka bir soru olarak ön plana çıkıyordu.

Bu sorulardan birisinin yanıtı nihayet kesinleşti.

Dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde start aldı. Çekimlerin başlamasıyla birlikte yayın tarihi de az çok netleşmiş oldu. Set ekibinden sızdırıldığı iddia edilen bilgilere göre Leyle ile Mecnun’un yeni yayın tarihi yaz ayları. Burada yaz aylarından temel kasıt ise sizlerin de tahmin edebileceği üzere Temmuz ayı.

Leyla ile Mecnun ne zaman yayınlanacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir