Ana SayfaGenelYeni Battlefield oyunu için 2 görsel sızdırıldı

Yeni Battlefield oyunu için 2 görsel sızdırıldı

EA ve Dice işbirliğiyle geliştirilen yeni Battlefield oyunu için 2 görsel sızdırıldı. Görünen o ki serinin yeni oyunu modern savaşlarda geçecek.

Hatırlanacağı üzere son çıkan Battlefield oyunu 2. Dünya Savaşı’nı konu edinmişti. Ondan önceki yapım ise bir ilke imza atarak 1. Dünya Savaşı’na odaklanmıştı. Böylece Osmanlı Devleti’nin de savaştığı cephelerde çarpışma şansına erişmiştik. Oyundaki hikaye modunda yer alan cephelerden bir tanesi de Çanakkale Cephesi’ydi.

Fakat ne üzücü ki oyunda düşman saflarında yer alarak Türk askerlerini öldürmek zorunda kalıyorduk. Sonuç olarak Çanakkale’nin geçilmediğine ilk gözden tanıklık ediyor ve gemimize geri dönüyorduk.

Son iki oyunuyla küresel savaşlara odaklanan Battlefield, yeni oyununda modern savaşlara dönüş yapacak.

Yeni Battlefield oyunu için 2 görsel sızdırıldı

Geçtiğimiz gün yeni BF oyununa ait olduğu iddia edilen iki görsel sızdırıldı. Dilerseniz bu görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

yeni battlefield oyunu 1 yeni battlefield oyunu

Sadece bu iki görsel bile oyunun modern savaşlara odaklanacağını gözler önüne seriyor. Elbette söz konusu Battlefield olduğunda hikaye modundan ziyade online modların çok daha fazla ön plana çıktığını söyleyebiliriz.

Burada da yapımcılar çok daha geniş bir harita ve daha kalabalık savaşların sözünü vermiş durumdalar. Eğer Battlefield’ın yeni oyununda kişi sayısı biraz daha arttırılabilirse sanal ortamda gerçek savaş tadını deneyimleme fırsatı da bulacağız.

Oyunun ne zaman duyurulacağı ise şimdilik netlik kazanmış değil. Bekleyip göreceğiz.

Xiaomi 11 Ultra için yeni gelişmeler yaşanıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting