Ana sayfa Dosya Konusu Bu yaz vizyona girecek en iyi filmler

Bu yaz vizyona girecek en iyi filmler

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte, dev bütçeli yapımlar da beyaz perdede boy göstermeye hazırlanıyor. İşte bu yaz vizyona girecek en iyi filmler.

Mayıs ayını yavaş yavaş geride bırakmaya başladığımız şu günlerde, yaz ayının sıcak havası yavaştan kendini hissettirmeye başladı. Aslında yaz mevsimi pek çok yanı ile insanların psikolojisinde olumlu etkilere sahip. Zira bu durum çeşitli araştırmalarla da kanıtlanmış durumda.

Elbette herkes için Yaz mevsiminin yeri ayır. Kimisi Yaz’ı tatil olarak algılarken, kimi ise birbirinden dev bütçelere sahip filmlerin beyaz perdede boy göstereceği mevsim olarak algılıyor. Bu durum gerçekten de böyle. Yaz’ın gelmesiyle birlikte, tüm sene boyunca merakla beklenen yapımlar birer birer izleyicilerle buluşuyor.

Peki önümüzdeki yaz vizyona girecek olan en iyi filmler hangileri? Aslında bu durum kişiden kişiye göreceli olarak değişebilir. Fakat biz bu yazımızda, 2017’ye damga vurması beklenen, yüksek gişe beklentisine sahip filmleri sizlerle paylaşacağız.

Lafı daha fazla uzatmadan bu yaz vizyona girecek olan en iyi filmler listemize yavaştan geçelim.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler