Ana SayfaGenelYakuza 6 için ilk oynanış videosu yayınlandı

Yakuza 6 için ilk oynanış videosu yayınlandı

Oyun dünyasının en köklü yapımlarından biri olan Yakuza, The Song of Life ile geri dönüyor. İşte Yakuza 6 için yayınlanan ilk oynanış videosu.

Oyun dünyasının en köklü serilerinden biri olan Yakuza, 6. oyunuyla bir kez daha konsollara konuk olmaya hazırlanıyor. Henüz çıkış tarihi tam olarak netleşmemiş olan Yakuza 6 için ilk oynanış videosu geçtiğimiz gün yayınlandı. Oyun dünyasının önemli mecralarından biri olan IGN tarafından servis edilen video Yakuza’nın yeni oyunu hakkında önemli ip uçları veriyor.

Hemen baştan belirtelim. Yakuza 6: The Song of Life, temel olarak serinin oynanış dinamiklerini içerisinde barındıran bir yapım. Yani daha önce herhangi bir Yakuza oyununu oynayıp bitirdiyseniz, Yakuza 6’da da hiç yabancılık çekmeyeceğinizi söyleyebiliriz.

Lafı daha fazla uzatmadan Yakuza’nın yeni oyunu The Song of Life için yayınlanan video ile sizleri başbaşa bırakalım.

Az önce de belirttiğimiz gibi, The Song of Life, Yakuza’nın temel oynanış dinamiklerini içerisinde barındıyor. Öyle görünüyor ki Sega, yine ağır bir senaryo kurgusuna sahip bir oyunla karşımıza çıkacak. Zira Yakuza’nın oyun severleri bazen sıkabilen bir kurgusu var.

Eğer ilk defa Yakuza oynayacaksanız ve bol aksiyon seven bir yapınız varsa bu yapım sizin için sıkıcı olabilir. Çünkü genel olarak Yakuza oyunlarında, oyun oynamaktan çok ara videolarla vakit geçirdiğiniz bölümler mevcut.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Yakuza 6, 2018’in başlarında PlayStation 4’e özel olarak yayınlanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU