Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy Note 8 fiyatı ile dudak uçuklatıyor

Galaxy Note 8 fiyatı ile dudak uçuklatıyor

Samsung’un önümüzdeki dönemde satışa sunacağı yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 8 fiyatı ile şaşkınlık yarattı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Samsung, şu aralar Ağustos ayının sonlarına doğru tanıtacağı iddia edilen yeni amiral gemisi modeline yoğunlaşmış durumda. Galaxy S8 ve S8+ ile hedeflerinin bile üzerinde bir başarıya imza atan Güney Koreli teknoloji devi, aynı ivmeyi Galaxy Note 8’le de sürdürmek istiyor. Fakat geçtiğimiz gün ortaya çıkan rapor eğer doğruysa, Samsung’un aynı başarıyı tekrarlaması biraz zor diyebiliriz. Zira Galaxy Note 8 fiyatı için iddia edilen rakamlar hiç de azımsanacak türden değil.

Bilindiği üzere Samsung’un 21 Nisan’da satışa sunduğu Galaxy S8, Avrupa’da 800 euro, Amerika’da 725 dolar, ülkemizde ise 3999 TL’lik etiketle raflardaki yerini almıştı. Bu fiyatlar bile yoğun eleştiri almışken, Galaxy Note 8 fiyatı için iddia edilen rakamlar kullanıcıların hiç hoşuna gitmeyecektir.

Zira geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir rapora göre, Galaxy Note 8’in Avrupa satış fiyatının 999 euro olacağı iddia ediliyor. Bu fiyatın ciddi anlamda beklentilerin üzerinde olduğunu söyleyebiliriz. Zira Galaxy Note 8’in S8+ ile hemen hemen kafa kafaya olması planlanıyordu. Fakat öyle görünüyor ki Samsung’un bu konuda farklı düşünceleri var. Galaxy Note 8’in bu kadar pahalı olması ister istemez telefonun satış rakamlarını da etkileyecektir.

Galaxy Note 7 fiyaskosu sonrasında, Note 8’in bu kadar pahalı olması pek de mantıklı görünmüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU