Yakuza 7 için yeni dövüş sistemini gösteren bir video yayınlandı

Sega tarafından geliştirilen ve önümüzdeki yılın başlarında satışa sunulacak olan Yakuza 7 için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Oyun dünyasının köklü serilerinden biri olan Yakuza, önümüzdeki günlerde yeni oyunu ile konsollarımıza konuk olacak.

Bilindiği üzere Sega uzun bir süredir yeni Yakuza oyunu üzerinde çalışıyor. Serinin 7. Oyunu ile birlikte pek çok değişikliğe gitmeyi planlayan yapımcı stüdyo, en büyük yeniliği ise dövüş sisteminde gerçekleştirecek.

Oyun dünyasını az çok yakından takip edenlerin de bildiği üzere Yakuza 7 Whereabouts of Light and Darkness, serinin diğer oyunlarından farklı bir dövüş sistemine sahip olacak. Sega şimdiye kadar bu dövüş sistemi üzerine pek fazla açıklama yapmamıştı. Fakat yayınlanan yeni oynanış videosu sayesinde, yeni dövüş sisteminin üzerindeki bulutlar da dağılmış oldu. Dilerseniz bu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Yakuza serisinin yeni oyunu 16 Ocak’ta raflardaki yerini almış olacak. İlk olarak Japonya’da yayınlanacak olan oyun, sonrasında Avrupa ve Amerika’da da oyun severlerle buluşacak.

Bu hafta çıkacak oyunlar için tıklayın

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin