Ana SayfaKripto ParaXRP yeni borsada listelendi fiyatı yükseldi: Yatırımcıların yüzü gülüyor

XRP yeni borsada listelendi fiyatı yükseldi: Yatırımcıların yüzü gülüyor

Dünyanın en önemli kripto para birimleri içerisinde yer alan XRP yeni borsada listelendi ve böylece önemli bir yükseliş elde etti. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen bütün detaylara birlikte bakalım.

XRP yeni borsada listelenme hakkı kazanıyor. Kripto para borsaları özellikle şu sıralar çok hareketli zamanlar yaşıyor. Bitcoin liderlik statüsünü devam ettirirken Ethereum onu çok yakından takip ediyor. Ortaya çıkan bir detaya göre Japon Rakuten’in kripto kolu sonunda XRP için önemli bir karar verdi. Bu kripto para birimi bundan sonra Japonya’nın en önemli borsalarından birtanesinde listeli olacak.

Bildiğiniz üzere şu sıralar XRP davası tam gaz devam ediyor. Birçok kripto para borsası bu konuda olumsuz bir tavır sergiledi. Hatta en önemli borsalar bile onu listeden çıkarmaya çalıştı. Ancak değeri yeniden anlaşılan XRP, birçok borsada listelenmeye devam ediyor. Böylece aslında daha da güçlü olduğunu göstermiş oldu.

XRP yeni borsada listelenmenin mutluluğunu yaşıyor

Gelen detaylara bakıldığında 24 Aralık’ta bu kripto para biriminin kaldıraçlı ticaret hizmetleri durdurulmuştu. Japon borsasında gerçekleşen bu durdurma hareketi XRP içim fazlasıyla can sıkıcı oldu. Potansiyel fiyat istikrarı isteyen yatırımcılar bu durumdan hiç hoşlanmadı.

XRP yeni borsada

Yeni alınan bir karar ile birlikte 8 Eylül 2021 tarihinden itibaren XRP burada yeniden listelenecek. Böylece bir kripto para borsası daha XRP için olumlu bir adım atmış olacak. Her ne kadar olumlu gibi görünse bile Japon kripto para borsası bu konuda bazı uyarılarda bulunuyor. XRP çok fazla sert yükseliş ve düşüşlere sahip olduğu için marjin açılması pek önerilmiyor.

XRP ve SEC davasında yeni gelişme: XRP adım adım zafere gidiyor

Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paralarda yaşanan en ufak olumlu bir gelişme bile diğer dijital varlıklara son derece pozitif şekilde yansıyor. XRP yeni borsada yayınlanması ise ona ekstradan pozitiflik kattı. XRP ve diğer kripto para birimleri ile ilgili yaşanan gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting