XRP ve SEC davasında yeni gelişme: XRP adım adım zafere gidiyor

AVAX ve XRP yükselecek

XRP ve SEC davasında yeni bazı gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük kripto para birimleri içerisinde yer alan XRP, kısa bir süre içerisinde davayı kazanabilir.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) sürekli olarak XRP üzerine gidiyor. Onun kayıtsız bir şekilde menkul kıymet satışı yaptığını iddia eden bu kurum söylediklerinde son derece ciddi. XRP ise her ne olursa olsun kendini aklamak istiyor. Bu kripto para biriminin kurucuları mahkemeye önemli bir isteğini kabul ettirdi.

ABD Sulh Hâkimi Sarah Netburn, konuyla ilgili son derece önemli bir gelişmeye imza attı. Ripple CEO’su tarafından dile getirilen bir istek kabul edildi. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Binance ile ilgili kayıtların incelenmesi için başvurmuştu.

XRP ve SEC davasında önemli aldım

Ripple ile alakalı kayıtsız menkul kıymet satma davası yepyeni bir boyuta ulaştı. 2 Ağustos 2020 tarihinde Binance Holdings Limited şirketinden bir belge istendi. Bu belgenin ismi “davayla ilgili ve başka yollarla elde edilemeyen” belge olarak geçiyordu.

XRP ve SEC davasında

Bu belgenin isminden anlaşılacağı üzere mahkemede kritik bir konuma sahip olma potansiyeli gösteriyor. Mahkeme heyeti XRP kurucusu tarafından yapılan bu isteği kabul etti. Böylece davanın seyri XRP yönünde gelişti. SEC ise beklemediği bir darbe almış oldu.

26 milyon XRP balinalar tarafından hareket ettirildi: Fiyatlar değişiyor

Dünyanın en büyük kripto para birimleri içerisinde yer alan Ripple tamamen bağımsız olduğunu göstermek için elinden gelen tüm gücünü kullanıyor. Şimdilik Ripple daha avantajlı görünse bile yine de ilerleyen dönemlerde işler değişebilir. Peki siz bu dava hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir