Ripple fiyatı rekor yükseliş yaşıyor: İşte merak edilen tüm detaylar!

ripple

Ripple fiyatı rekor yükseliş ile çok ciddi seviyelere ulaşmayı başardı. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu bile bu kripto paraya engel olamadı.

Son zamanlarda Ripple fiyatı rekor yükseliş haberleri gündeme geliyor. Bu kripto para birimi hatırlayacağınız üzere ABD finans sistemi ile çok büyük sorunlar yaşamıştı. Şimdi ise bu problemler yavaş yavaş geride kalıyor. Fakat mahkeme sürecinin devam ettiğini hatırlatalım.

Kripto para analistleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda, ortaya bazı ilginç sonuçlar çıktı. Bunlardan ilki Ripple kripto para biriminin direnç noktasını destek haline getirmesiydi. Böylece bu kripto para birimi 0.68 dolar seviyelerine kadar çıktı.

Ripple için kısa vadeli hedef 1 dolara yükselmek

Ripple ile alakalı yapılan değerlendirmelere bakıldığında, hedefin genellikle 1 dolar olduğu görülüyor. Öncelikli hedef 1 dolar olsa bile ilerleyen dönemlerde 7 bin dolar seviyelerine kadar çıkmayı düşünüyor. Elbette kolay bir hedef olmayacak. Aynı zamanda ABD finans sektöründe hemen yenilmeyecek.

Ripple fiyatı rekor yükseliş

Her ne kadar bu biraz uzak ihtimal olsa bile yine de Ripple için gözler mahkeme sürecine çevrildi. Şu anda 0.5 seviyelerinde seyreden Ripple, mahkeme sonucunun olumsuz gelmesi halinde 0.4 seviyelerine kadar düşüş yaşayabilir. Bu nedenle SEC tarafından açılan dava oldukça önemli.

Bugün kripto paraların önemli bir bölümünde düşüş yaşandı. Ripple kısa süreli olsa bile yine de diğer altcoinler ile aynı kaderi paylaştı. Ancak kısa sürede toparlandı ve yeniden sabit bir çizgiye geldi. Peki siz bu kripto para birimi ile alakalı ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlere aktarabilirsiniz.