Ana sayfa Akıllı Telefon Xiaomi Türkiye pazarına ne zaman girecek?

Xiaomi Türkiye pazarına ne zaman girecek?

Akıllı telefon pazarının son yıllardaki flaş isimlerinden biri olan Xiaomi, Avrupa’da yayılmaya devam ediyor. Peki ama Xiaomi Türkiye pazarına ne zaman adım atacak? İşte yanıtı.

Akıllı telefon pazarındaki rekabet gün geçtikçe daha da artıyor. İşin enterasan kısmı ise bu pazardaki hacmin hala armaya devam etmesi. Nitekim aradan geçen onca yıla, binlerce modele rağmen akıllı telefon sektöründe hala önemli bir kar payı mevcut.

Durum böyle olunca pazardaki oyuncu sayısı da her daim artmaya devam ediyor. Peki ama bu oyunculardan kaçı zirveye oynayabiliyor?

Açık konuşmak gerekirse, sektöre sonradan giriş yapıp da önemli bir yükselişe imza atan firma sayısı bir eldeki parmak sayısından daha az. Nitekim Xiaomi de bu firmalar arasında yer alıyor.

Son dönemde yükselişe geçen Çinli firmalardan biri olan Xiaomi, taviz vermediği agresif fiyat politikası sayesinde büyüme hızını hiç kaybetmedi. Şimdi ise Çinli üretici, Avrupa’daki müşteri kitlesini genişleterek global bir şirket olma yolunda önemli adımlar atıyor. Muhtemelen bu adımlar arasında Türkiye de yer alacak. Peki Xiaomi Türkiye pazarına ne zaman girecek?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

TP-Link TL-PA4020P Kit ile verimli internet kullanımı mümkün

TL-PA4020P Kit ile hem eviniz ya da ofisinizde performanslı kablosuz ağ kurun hem de diğer elektronik cihazlar için prizleriniz olsun. Günümüzde gerek evimiz gerekse de...

Son Haberler