Xiaomi Mix Flip Çıkışı Öncesi Sertifika Alırken Görüldü

Xiaomi Mix Flip

Xiaomi’nin dikine katlanabilir ilk katlanabilir telefonu olacak Xiaomi Mix Flip, 3C’den sertifika alırken görüldü. Telefon çok yakında piyasaya sürülecek.

Vivo ve Samsung ile birlikte katlanabilir telefon alanında en kayda değer ürünleri ortaya koyan şirketlerden biri olan Xiaomi, çok yakında bu alandaki seçkisinde önemli bir değişiklik yapacak. Bildiğiniz gibi rakiplerinin aksine Xiaomi sadece yatay bir şekilde katlanabilir ekrana sahip telefonlar çıkarıyordu. Ancak çok yakında bu durum değişecek. Çünkü Xiaomi dikine katlanabilir ekrana sahip ilk telefonu olan Xiaomi Mix Flip’i önümüzdeki günlerde kullanıcılarla buluşturacak.

Bu yılın başından beri gündemde olan telefonun çok yakında resmi olarak tanıtılacağı düşünülüyor. Telefonun Çin’de gerekli sertifikaları almaya başlamış olması da bu düşüncüleri destekliyor. Nitekim telefon bu hafta da 3C’den sertifika alırken görüldü. 3C veri tabanında yer alan bilgiler, telefonun şarj hızının kesinlik kazanmasını sağladı.

Xiaomi Mix Flip

3C’de 2405CPX3DC model numarasıyla karşımıza çıkan Xiaomi Mix Flip’in şarj hızı 67 W olacak. Telefonun batarya kapasitesi ise belirsizliğini koruyor. Ancak daha önce gelen sızıntılar, bunun 4900 mAh’lık bir batarya olacağını söylüyor.

Öte yandan yine daha önce gelen sızıntılara göre telefon Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinden güç alacak. Oppo Find N3 Flip’dekine benzer bir üçlü arka kameraya sahip olması beklenen telefonun ana lensinin 50 megapiksellik OmniVision bir sensör kullanacağı söyleniyor.

Yeni ChatGPT Tanıtıldı; Bilim-Kurgu Filmlerine Bir Adım Daha Yaklaştık