Xiaomi Fan Festival 2022’yi duyurdu

Xiaomi Fan Festivali

Onikinci Xiaomi Fan Festival ‘in teması “Her şey Xiaomi Fanları için” olarak açıklandı.

Xiaomi Fan Festival bu yıl da dünyanın dört bir yanındaki Xiaomi Fanları ile bağlantı kurmayı amaçlayan 30’un üzerinde pazarda heyecan verici bir dizi çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlik içeriyor. Xiaomi bu yıl kutlamalar dahilinde fanlarını ‘Sanal Xiaomi Fan Kartı’ ile benzersiz tarzlarını ve kişiliklerini sergilemeye davet ediyor. Fanlar, hesap kimlik bilgileriyle mi.com adresinden kaydolarak kendi sanal avatarlarını oluşturabiliyor. https://event.mi.com/tr/xff2022/xiaomi-fan-card

Xiaomi Fan Festival

“Herkes için İnovasyon” isimli Xiaomi’nin Yeni Marka Videosu Yayında

Xiaomi, Nisan ayında Xiaomi Fan Festival vesilesiyle resmi YouTube kanallarında “Herkes için İnovasyon” başlıklı yeni bir marka bilinci oluşturma videosu yayınladı. Xiaomi, videoda inovasyona olan bağlılığının ve inancının herkesin yararına olacak şekilde devam ettiğini vurguluyor. Aynı zamanda kullanıcılara tıpkı bir arkadaş gibi gün boyunca eşlik eden çeşitli Xiaomi akıllı telefonlar ve yenilikçi AIoT ürünleri videoda yer alıyor. Xiaomi, videoyu teknolojinin yardımıyla kullanıcıları kendi mutluluklarının peşinden gitmeye teşvik eden, Xiaomi Fanları ve müşterileriyle duygusal bir bağ olarak görüyor. Video aynı zamanda markanın ve benzersiz ürünlerinin arkasındaki itici güç olan, şovun gerçek yıldızları Xiaomi Fanlarının desteğini öne çıkarıyor.

Xiaomi şimdi de Civi serisiyle geliyor

 Xiaomi Türkiye de XFF kapsamında Türkiye’deki Xiaomi Fanlarına özel kampanyalar sunuyor

Xiaomi Türkiye resmi online satış kanalı mi.com/tr adresini ziyaret eden Xiaomi Fanları, satın alacakları akıllı telefonlara göre 100TL ile 800TL arasında değişen özel indirim kuponlarına* sahip olacak. Kuponlar kapsamında Redmi 9C, Redmi 9T, Xiaomi 11T ve Xiaomi 11T Pro gibi akıllı telefonlar 23 Nisan tarihine kadar indirimli alınabilecek. Ayrıca 10 Nisan tarihine kadar POCO X4 Pro 5G satın alacak Xiaomi Fanları Redmi Buds 3 Lite, Mi Wi-Fi Range Extender Pro ve özel telefon tutacağından oluşan hediye paketine de sahip olacak. Tüm bunlara ek olarak mi.com/tr adresinde satılan ekosistem ürünlerinde 1.200 TL’ye varan çeşitli indirimler de Xiaomi Fanlarının beğenisine sunulacak.

Xiaomi Corporation Hakkında

Nisan 2010’da kurulan Xiaomi Corporation, 9 Temmuz 2018’de (1810.HK) koduyla Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası Ana Listesinde işlem görmeye başladı. Xiaomi, merkezinde akıllı telefonla, akıllı donanımlar ve nesnelerin interneti (IoT) platformu bulunan bir tüketici elektroniği ve akıllı üretim şirketidir.

Yenilik ve kaliteye eşit derecede önem veren Xiaomi, kullanıcılara üst düzey deneyim sağlarken operasyon verimliliğini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyor. Şirket, dünya genelinde herkesin yenilikçi teknolojilerle tanışması ve yaşam sürmesini sağlamak için en uygun fiyatlarla durmaksızın en mükemmel ürünleri üretmek için çalışıyor.

Xiaomi 2021 yılının küresel akıllı telefon pazarının 3 numaralı akıllı telefon markası olmuştur. Şirket ayrıca, akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlar hariç, platformuna bağlı 351,1 milyondan fazla akıllı cihazla dünyanın önde gelen tüketici AIoT (AI+IoT) platformunu hayata geçirdi.

Xiaomi ürünleri dünya genelinde 100’den fazla ülkede satılmaktadır. Şirket 2021 yılının Ağustos ayında Fortune Global 500 listesine üçüncü kez girmeyi başardı ve bir önceki seneye göre 84 sıra yükselerek 338. sıraya yükseldi. Xiaomi, Hang Seng Index, Hang Seng China Enterprises Index, Hang Seng TECH Index ve Hang Seng China 50 Index listelerinde yer almaktadır.

Hyundai Tucson için Nisan fiyatları açıklandı!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir