Xiaomi 13 Ultra yeni renk seçenekleri kullanıcıları çok sevindirecek

Xiaomi 13 Ultra

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, yeni amiral gemisi modeline yeni renkler eklemek için hazırlıklarına devam ediyor.

Xiaomi 13 Ultra yeni renk seçenekleri kullanıcıları çok sevindirecek. Xiaomi 13 Ultra, oldukça beklenen bir akıllı telefon modeli olarak adını sıkça duyuruyor. Özellikle son gelişmeler, Xiaomi 13 Ultra’nın renk seçenekleri hakkında yeni bilgiler ortaya çıkarıyor. İlk çıkışında sadece üç renk seçeneği sunan Xiaomi, yakın gelecekte üç yeni renk seçeneğini daha piyasaya sürmeyi planlıyor.

xiaomi 13 ultra

Bu yeni renk seçenekleriyle ilgili söylentiler, Xiaomi 13 Ultra lansmanından kısa bir süre sonra başladı. Netizens, QQ’daki cihaz tanıma özelliğinde sadece üç renk seçeneğinin sergilendiğini, ancak telefonun altı farklı renk seçeneği ile gösterildiğini keşfetti.

Ek renk seçeneklerinin geliştirme sürecinde terk edildiği yönünde birçok spekülasyon yapılmıştı, ancak son gelişmeler bu iddiaları çürütüyor. Birkaç duyumcu, Xiaomi 13 Ultra yazılımından yeni renk seçeneklerini çıkardıklarını ve turuncu, sarı ve mavi seçeneklerinin olduğunu ortaya koydu.

Xiaomi 13 Ultra

Xiaomi 13 Ultra yeni renk seçenekleri kullanıcıları çok sevindirecek

Bu yeni renk seçenekleri, Xiaomi 13 Ultra kullanıcılarının farklı tercihlerini karşılayarak, telefonun koruyucu kılıf olmadan benzersiz tasarımını sergilemelerine olanak tanıyacak. Ancak, telefonu koruyucu kılıf olmadan kullanmanın, kazara düşme sonucu ekran hasarı oluşma riskini arttıracağı da göz önünde bulundurulmalıdır.

Xiaomi 13 Ultra 2

Xiaomi 13 Ultra ekran onarımları oldukça maliyetli olabilir, onarım ücreti 1360 yuan ve işçilik için ekstra 40 yuan istenildiğini tekrar belirtelim. Tabi bu fiyatlar Çin fiyatları ve anakaranın dışında bu işlemler daha da masraflı olacaktır. Bu nedenle, kullanıcılar telefonlarını kullanırken dikkatli olmalı ve potansiyel hasar riskini önlemek için koruyucu kılıf yatırımı yapmayı düşünmelidirler. Xiaomi 13 Ultra yeni renk seçenekleri kullanıcıları çok sevindirecek.

Elon Musk, Mayıs ayında yeni bir kural daha getiriyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir