Xiaomi Mi 6 hangi renk seçenekleriyle gelecek?

xiaomi mi 6 6

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi modeli renk yelpazesiyle tüm beklentileri karşılayacak gibi görünüyor. İşte Xiaomi Mi 6 renk seçenekleri.

Çin’in önde gelen akıllı telefon üreticilerinden biri olan Xiaomi, yeni amiral gemisi modeli Mi 6’yı geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtmıştı. Xiaomi Mi 6 teknik özelliklerinin yanı sıra fiyatıyla da dikkatleri üzerine çekti. Galaxy S8 ile hemen hemen aynı teknik donanıma sahip olan cihazın, yarı fiyatına satılacak olması teknoloji tutkunlarını heyecanlandırdı.

Peki Xiaomi Mi 6 gerçekten her zevke hitap edebilecek mi? Bilindiği üzere bir telefonun satılmasındaki en önemli etkenlerden birisi de içerdiği renk seçenekleri. Bu durumu göz ardı etmeyen Xiaomi çalışanları, yeni amiral gemisi modeli Mi 6 için tam 11 farklı renk seçeneğini kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor.

TENAA’da ortaya çıkan bilgilere göre Xiaomi Mi 6, 11 farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak. Bu renkler; siyah, beyaz, mavi, gümüş, altın, gri, pembe, şampanya altın, koyu gri, kiraz çiçeği ve buzlu siyah olarak sıralanmış durumda.

Çinli üreticinin global pazarda satışa sunacağı Mi 6 modellerinde, siyah, beyaz, mavi ve gümüş renkleri tercih etmesi bekleniyor. Geri kalan 7 rengin ise şimdilik sadece Çin’de satışa sunacağı belirtiliyor.

Dip not olarak Xiaomi’nin ülkemizde de resmi kanallar aracılığıyla satış yaptığını hatırlatalım. Eğer şu aralar bir amiral gemisi modeli satın alma düşünceniz varsa, mutlaka Mi 6’yı beklemenizi tavsiye ederiz.