Ana sayfa Oyun Xbox Game Pass yeni oyunlar sunmaya devam ediyor

Xbox Game Pass yeni oyunlar sunmaya devam ediyor

Oyun dünyasının en faydalı hizmeti olan Xbox Game Pass yeni oyunları sisteme eklemeye devam ediyor. İşte Game Pass’in yeni oyunları!

Kabul edelim bu neslin kazananı adam akıllı oyunları ile açık ara PlayStation 4 olmuştu. Sony cephesi karşısında çok kötü bir şekilde ezilen Microsoft, Xbox One X ile biraz toplamış ve Game Pass ile şaha kalkmıştı.

Oyun dünyasının geleceğini Stream gibi bir saçmalıkta olmadığını önceden göre Xbox cephesi, abonelik sistemi ile son 20 yılın en iyi oyun servisini sunmayı başarmıştı.

Özel oyunlarını (Forza, Halo ve Gears’tan başka yok gerçi) çıktığı gün Game Pass’e ekleyen Microsoft cephesi şimdi karşımıza bomba gibi bir haber ile çıkıyor. PlayStation 4 sahiplerinin 389 TL ödemesi gereken The Outer World oyunu çıktığı gün direkt olarak Game Pass‘e eklenecek.

PlayStation 5 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Ekim ayını dolu dolu kapatacak olan Microsoft cephesinin asıl bombaları Kasım ayında patlatacağını düşünüyorum. Ayda 44,99 TL gibi oldukça makul fiyat sahip olan Xbox Game Pass Ultimate servisi Xbox Live Gold‘u da barındırması ile oyuncuların büyük ilgisini çekiyor.

Xbox Game Pass

Game Pass’e eklenecek oyunlar ve tarihleri

  • Lonely Mountains: Downhill ve Secret Neighbor (23 Ekim 2019)
  • Minit (24 Ekim 2019)
  • The Outer World (25 Ekim 2019)
  • Afterparty (29 Ekim 2019)
  • Lego Star Wars 3 (31 Ekim 2019)
  • Subnautica (7 Kasım 2019)

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler