Ana sayfa Mobil Uygulamalar Chrome 78 ile karanlık tema iOS'e geldi!

Chrome 78 ile karanlık tema iOS’e geldi!

Chrome 78 güncellemesi ile iOS 13 sahiplerinin uzun zamandır beklediği karanlık tema özelliği uygulamaya eklendi. İşte güncellemenin detayları.

iOS 13 ile karalara bürünen iPhone modelleri, bu özelliği sayesinde OLED panellerde yüzde 30’a varan batarya tasarrufu sağlıyordu. Uygulama geliştiricileri de uygulamalarını karanlık tema için güncellemeye başlamıştı. Instagram, Twitter, Messenger derken bugün de Google cephesinde bir hamle geldi.

Karanlık mod batarya kullanım süresine etki ediyor mu?

Chrome’un uzun zamandır beta sürümünde yer alan karanlık tema özelliği bugün App Store’da yayınlanan 78.0.3904.67 sürümü ile herkesin beğenisine sunuldu. Ancak Chrome’un karanlık modu Safari tarayıcısındaki gibi saf siyah renkte değil. Bu yüzden de Chrome’u kullanırken bataryadan tasarruf edemeyeceğinizi belirtelim.

iPhone için Google Chrome indir

Son olarak güvenliğiniz için Google Chrome’dan uzak durmanızı ve özellikle iPhone’da Safari ile yolunuza devam etmeniz gerektiğini belirtelim.

Chrome 78

Google Chrome 78.0.3904.67 ile gelen yenilikler

Cihazınız iOS 13 yeni sürümüne yükseltildiyse Chrome’u koyu moda geçirebilirsiniz.

Yer İşaretleri, Geçmiş, Son Sekmeler ve Okuma Listesi iOS 13’te kartlar olarak sunulmaktadır.

Ayarlar sayfasına giderek doğrudan Chrome’da yeni bir kredi kartı ekleyebilirsiniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler