Xbox Game Pass için yeni oyunlar geliyor!


Xbox cephesi Xbox Game Pass’e yeni oyunların Şubat ayı içerisinde ekleneceğini duyurdu. Ancak oyun isimlerinin bulanıklaştırarak verilmesi bu oyunların ne olduğu hakkında bilgi sahibi olmamızı engelliyor.

Xbox’ın geleceğin oyun sistemi olan üyelik sistemine bağlı oyun servisi Game Pass, yeni oyunlar ile Xbox One sahiplerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Aralık ve Ocak ayında AAA yapımları ücretsiz olarak sunması ile büyük ses getiren Game Pass, Ocak sonu ve Şubat ayı içerisinde yeni sürpriz yapımları yine ücretsiz olarak sunacak.

Xbox Live Gold Şubat oyunları belli oldu

Uzun bir zamandır beklenen Crackdown 3 oyunu, çıkışını gerçekleştirir gerçekleştirmez Game Pass’e dahil edilecekti. Ancak Crackdown 3 ile başka oyunların da servise ekleneceği bugün yapılan açıklama ile duyuruldu. Ancak Xbox ekibi bu yeni oyunların ismini bulanıklaştırarak verdiği için oyunlar sürpriz olacak.

Xbox Game Pass’e yeni oyunlar ekleniyor

Oyuncuların tahminlerine göre; bu ay içince Thimbleweed Park veya Trackmania Turbo oyunları servise eklenecek. Şubat ayı içerisinde ise; Crackdown 3’ün yanında, Nidhogg 2, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, Schrödinger’s Cat and the Raiders of the Lost Quark ve Bendy and the Ink Machine oyunlarının eklenmesi bekleniyor.

Xbox Game Pass


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin