Witcher 3 ekibi yeni oyun için düğmeye bastı

#WitcherOynamaOynattırma

Bir grup eski CD Projekt Red geliştiricisi, oyuncuları feodal Japonya’ya götürecek yeni bir çevrimiçi oyun üzerinde çalışıyor.

Witcher 3 ekibi yeni oyun için düğmeye bastı. Bu hafta, Dark Passenger kurucu ortakları Jakub Ben ve Marcin Michalski, stüdyolarının kurulduğunu duyurdular ve PC Gamer tarafından tespit edilen bir dizi tweet’te yetenek çağrısı yaptılar. Ben ve Michalski, The Witcher 3’te çalışan sanat ekibinin bir parçasıydı ve daha sonra Cyberpunk 2077’de sözleşmeli işler yapmaya devam etti.

The Witcher oyunu hayranlarına müjde!

Dark Passenger’ın ilk oyununun henüz bir ismi yok ancak stüdyonun web sitesinde projeyle ilgili bazı detaylar yer alıyor. Ben ve Michalski, hem rekabetçi hem de işbirlikçi oyun desteği ile çevrimiçi çok oyunculu bir oyun oluşturmak istediklerini söylüyorlar ve Titanfall ve Absolver gibi oyunlardan öğeler ödünç alacak gibi görünen bir içerikten bahsediyorlar.

The Witcher oyunu hayranlarına müjde!

Witcher 3 ekibi yeni oyun için düğmeye bastı

Stüdyo “Hareket sistemimiz, oyuncuların diğer oyuncular tarafından atılan oklar üzerinde koşmak, shuko pençeleri kullanarak dikey yüzeylerde hızlı tırmanmak veya engellerin üzerinden atlamak için bir direk gibi yari mızrak kullanmak gibi inanılmaz [beceriler] gerçekleştirmelerine izin verecek. “dedi. “Yakın mesafeli çatışmalara girmek, taktikler kadar el becerisi ve takım arkadaşlarıyla yakın işbirliği gerektirecektir.”

The Witcher : Nightmare of the Wolf

PC Gamer’ın da belirttiği gibi, Dark Passenger’ın kariyer sayfası, CDPR’nin bazı eleştirilerine atıfta bulunuyor. “Hoşgörü, destek ve anlayışa dayalı, önyargısız bir ortam yaratıyoruz. Bireysel ihtiyaçları, grubun beklentileri kadar ciddiye alıyoruz” deniyor. “Tüm olanakları, özel tıbbi bakımı ve ücretli fazla mesaiyi sağlıyoruz. İş-yaşam dengesine önem vererek esnek çalışma saatleri ve tatiller sunuyoruz.” Stüdyonun ilk oyununu ne zaman oynamayı bekleyebileceğinize gelince, Dark Passenger henüz bir çıkış tarihi paylaşmadı.

Samsung, Exynos çiplerini üretmeye devam edecek