Ana SayfaAkıllı TelefonWindows 10 Mobile'lı Yeni Telefon Geliyor

Windows 10 Mobile’lı Yeni Telefon Geliyor

Microsoft Windows Phone’dan vazgeçti ama diğer telefon üreticileri işletim sisteminden vazgeçmiyor. Windows 10 Mobile kullanan yeni bir telefon geliyor.

Bildiğiniz gibi Microsoft uzun çabaların ardından Windows Phone’dan umudunu kesti ve mobil işletim sistemine yatırım yapmayı kesti. Microsoft artık kendi işletim sistemini çıkaran telefonlar hazırlamasa da başka şirketler bu platforma güvenmeye devam ediyor. Windows Phone’dan umudu kesmeyen bu şirketlerden biri de Trekstor.

Şirket Windows 10 Mobile kullanan yeni telefonunu geçtiğimiz günlerde Berlin’de düzenlenen IFA 2017’de tanıttı. Trekstor WinPhone adını taşıyan telefon IFA’da fazla dikkat çekmedi. Ancak Microsoft bugün telefonu internet sitesine ekledi ve bu sayede telefonun geniş bir kitle tarafından görülmesini sağladı.

Telefon bireysel kullanıcılara değil kurumsal şirketlere yönelik olarak hazırlandı. Bu yüzden de Microsoft’un telefona internet sitesinde yer vermesi şaşkınlık yarattı. Şirketin telefon için başka planları olabileceği dedikoduklarının çıkmasına neden oldu. Trekstor WinPhone henüz satışa sunulmadı ama çok yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy C8 Resmen Tanıtıldı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU