Ana SayfaGundemWindows Phone İçin Bir Kötü Haber de EA Sports'tan

Windows Phone İçin Bir Kötü Haber de EA Sports’tan

Windows Phone önemli bir uygulamayı daha kaybediyor. EA Sports dün bir açıklama yayınlayarak FIFA Mobile uygulamasını Windows Phone’dan çekeceğini duyurdu.

Bildiğiniz gibi Windows Phone için artık yolun sonuna gelindi. Microsoft mobil işletim sisteminden umudu kesti ve artık yeni telefonlar çıkarmayı başardı. Microsoft’un bu hamlesinin ardından uygulama geliştiricileri de işletim sistemini tek tek terk etmeye başladı. Geçtiğimiz aylarda birçok önemli uygulama Windows Phone’dan çekildi.

Windows Phone defterini kapatan şirketlere oyun devi EA Sports da katıldı. Şirket dün bir açıklama yayınlayarak FIFA Mobile’ı Windows Phone’dan çekeceğini duyurdu. Sevilen oyun 7 Kasım’dan itibaren Windows Phone’dan kaldırılacak. Bu tarihten sonra oyun için resmi destek veya güncelleme sunulmayacak. Bu yüzden şirket kullanıcılara oyunun Android veya iOS sürümüne geçmelerini tavsiye ediyor. Windows Phone’dan Android veya iOS’a geçiş için tek yapmaları gereken Facebook bilgilerini paylaşmak. Böylece Facebook’a senkronize olan oyuna yeni işletim sisteminde devam edilebilecek.

Barcelona Hayranlarına Özel Oppo R11

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU