Ana SayfaGenelWhatsApp’ın yeni özelliği sayesinde kendinize mesaj atabileceksiniz

WhatsApp’ın yeni özelliği sayesinde kendinize mesaj atabileceksiniz

Dünyanın en çok kullanılan internet tabanlı anlık iletişim servisi WhatsApp, üzerinde çalıştığı yeni bir güncelleme ile kullanıcılarını oldukça önemli bir dertten kurtaracak.

WhatsApp’ın yeni özelliği sayesinde kendinize mesaj atabileceksiniz. WhatsApp, tüm zamanların en popüler uygulamalarından biri olmasını yanında aynı zamanda bir dönem telefon dünyasının en çok kullanılan iletişim servisi olan SMS’lerin de sonunu getirmiş bir servis. Akıllı telefonlardan önce kullanımda bulunan geleneksel telefonlarda SMS, özellikle gençler arasında fazlasıyla tercih edilen bir yöntemdi. Başlarda her SMS’in 2 kontör olduğu dönemler gençler için en karanlık zamanlar olsa da, zamanla gelen SMS paketi satın alma kampanyaları, bu servisin çok daha fazla kullanılmasını sağlamıştı.

WhatsApp, yeni gizlilik kontrolleri ekliyor

Ancak yeni eskiyi yener sözü bir kez daha gerçek oldu ve WhatsApp insanların birbiriyle iletişim kurabilmek için tercih ettiği yeni trend haline geldi. Bununla birlikte yapılan araştırmalara göre, kullanıcıların WhatsApp üzerinden sıklıkla kendilerine mesaj attıklarının ortaya çıkması, Amerikalı teknoloji devini harekete geçirmişe benziyor.

WhatsApp, yeni gizlilik kontrolleri ekliyor

WhatsApp’ın yeni özelliği sayesinde kendinize mesaj atabileceksiniz

Genellikle önemli bilgilerin veya notların unutulmaması için kişilerin kendilerine mesaj attıkları bilinen bir durum. WhatsApp’ın şu an ki sürümünde, bunu yapmanın doğrudan bir yolu yok o yüzden kullanıcılar da kendilerince alternatifler geliştiriyor. Öyle ki en çok kullanılan iki yöntem iki kişilik grup kurduktan sonra ikinciyi atıp grupta tek kalarak grup sohbetini kullanma ve masaüstü bilgisayar sürümünden kendinle konuşma başlatma.

WhatsApp nihayet verdiği sözü tuttu!

Ancak ortaya çıkan bilgiler, WhatsApp’ın yeni bir güncellemeyle bu uğraşlara tamamen son vereceğini gösteriyor. Amerikalı teknoloji devi tarafından kısa bir süre içerisinde servis edilmesi beklenen güncelleme sonrasında, yeni bir sohbet başlatmak için Kişiler’i açtığınızda, listenin en başında kendi isminizi görecek ve onu seçerek kendi kendinize konuşmaya başlayabileceksiniz.

Sony Xperia 5 IV piyasaya sürüldü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting