Ana SayfaGenelWhatsApp yeni özellikler ile güncellenecek! İşte o özellikler!

WhatsApp yeni özellikler ile güncellenecek! İşte o özellikler!

WhatsApp yeni özellikler ile çok yakında güncellenecek. 5 yeni özellik ile karşımıza çıkacak olan WhatsApp, daha iyi mesaj deneyimi sunacak.

Facebook’un bünyesinde yer alan WhatsApp, karanlık mod ve grup sohbetlerini 8’e çıkarmasının ardından yeni diğer özellikleri için düğmeye bastı. WhatsApp yeni özellikler üzerinde çalıştığını ve bu özelliklerin çok yakında kullanıma sunulacağını açıkladı. Peki, mesajlaşma uygulamasına eklenecek yeni özellikler neler olacak? iOS ve Android kullanıcılarını neler bekliyor?

1- Çoklu cihaz yönetimi

WhatsApp’ın yeni özelliği ile artık uygulamayı iki farklı cihazdan aynı anda kullanabileceksiniz. Bu sayede hem Android telefon hem de iPhone sahibi olanlar iki cihazlarından tek bir numara üzerinden mesajlaşma gerçekleştirebilecek.

2- Süresi dolan mesajlar

WhatsApp‘ın yeni özelliği olan süresi dolan mesajlar sayesinde kullanıcılar 1 gün, 1 hafta veya 1 ay sonra gönderdikleri mesajın silinmesini sağlayabilecek. Bu mesajlar her iki taraf için de silinecek.

3- Mesaj arama özelliği

iOS ve Android için kullanıma sunulacak olan bu özellik sayesinde kullanıcılar mesajlar arasında daha kapsamlı ve kolay aramalar yapabilecek.

Facebook arama sonuçları Google gibi olacak

4- Depolama özelliği

WhatsApp uygulamasında yer alan fotoğraf, video, ses dosyası ve diğer dokümanların ne kadar alan kapladığı daha detaylı bir şekilde görüntülenebilecek ve silinebilecek.

5- Mesaj silme özelliği

Yeni mesaj silme özelliği sayesinde WhatsApp’taki mesajların periyodik olarak silinmesi mümkün hale gelecek. Bu sayede sürekli mesaj kutunuzudan mesaj silmek zorunda kalmayacaksınız.

Yaz aylarında kademe kademe olarak sunulacak bu özellikler sayesinde WhatsApp deneyimi bambaşka seviyelere çıkacak gibi görünüyor.

WhatsApp yeni özellikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting