Exxen fiyatı zamlandı! Artık en pahalısı!

Exxen sosyal medyada büyük tepki çekti

Acun Ilıcalının sahibi olduğu Exxen, gelen son zamlardan sonra fiyat konusunda sektörün devlerini geride bırakmış oldu.

Exxen fiyatı zamlandı! Artık en pahalısı! Exxen yayın hayatına başlayalı henüz çok uzun bir zaman olmadı. Ancak ünlü video akış platformu, bünyesine dahil ettiği Leyla ile Mecnun, Gibi, Konuşanlar gibi yapımlar sayesinde kısa sürede kullanıcıların beğenisini kazanmayı bildi. Spor tutkunlarını da unutmayan platform, UEFA Avrupa Ligi’ni de bünyesine katarak bir anda popülaritesinin zirvesine ulaştı. Bu durumu bir de 10-TL gibi son derece rekabetçi bir fiyat politikasıyla destekleyen platform, sayısı milyonları aşan kullanıcılara hitap etmeye başladı.

Exxen sosyal medyada büyük tepki çekti

Ancak dün gelen son zam bilgisi, platforma üye olanların fikirlerini önemli ölçüde etkileyebilir. Nitekim bu zamlardan sonra reklamlı paketlerin aylık fiyatlarının Disney+, Netflix ve BluTV gibi sektörün en önemli isimlerinin bile önüne geçtiği anlaşılıyor.

Exxen'de en çok izlenen yapım

Exxen fiyatı zamlandı! Artık en pahalısı!

Buna göre artık Exxen’in reklamlı paketinin aylık fiyatı 29,90-TL’den 39,90-TL’ye çıkarken, eğer platforma yıllık olarak abone olursanız bu fiyat 24,92-TL’den 33,50-TL’ye çıkmış olacak. Eğer reklamsız standart Exxen paketini tercih ederseniz de bu defa fiyatların 39,90-TL’den 54,90-TL’ye ve 33,25-TL’den 45,90-TL’ye çıktığını göreceksiniz. Yani bu paketlerde %30’un üzerinde zam yapıldığını söyleyebiliriz.

Ancak durum Exxen Spor’da çok daha maliyetli bir hale geldi. Buna göre zam öncesi 69,80-TL olan reklamlı Exxen Spor fiyatı artık 119,90-TL olarak uygulanacakken, bu paketin yıllık olarak alınması halinde ise fiyat 54,80-TL’den 94,90-TL’ye çıkmış olacak. Yok eğer ben reklam istemem derseniz de o zaman ödeyeceğiniz tutarların aylık da 79,80-TL’den 134,90-TL’ye yıllıkta ise 64,80-TL’den 107,30-TL’ye çıktığını göreceksiniz.

Snapchat BeReal özelliklerini mi kopyalıyor?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir