Ana sayfa Haber Whatsapp'da Yıldızlı Mesaj Devri

Whatsapp’da Yıldızlı Mesaj Devri

Dünya’nın en önemli anlık mesajlaşma servisi olarak kabul edilen Whatsapp yeni güncellemesiyle birlikte bir kez daha gönülleri fethetti.

Evet Whatsapp Facebook tarafından satın alınmadan önce de son derece popüler bir platformdu. Ancak kabul edelim ki ünlü sosyal medya devi tarafından bu uygulamanın satın alınması, birçok yeni güncellemenin ve önemli bir marka olmanın da yolunu açtı. İşte Facebook hiç ara vermeden yeniliklerine devam ediyor.

whatsapp

Whatsapp’ın son önemli yenilik güncellemesi hatırlayacağınız üzere mavi tik olmuş ve bu geniş çevrelerce eleştirilmişti. Daha sonra geri adım atan şirket bu durumu ihtiyari bir özellik haline getirmişti. İşte Whatsapp’ın yeni güncellemesi bu kadar kritik bir önem taşımıyor ancak günlük kullanımda mavi tik’ten çok daha faydalı.

Uygulamanın son sürümüyle birlikte artık istediğiniz mesajı yıldızlayabileceksiniz. Mesajın üzerine uzun bastığınız zaman yukarıda ki menü de yılız belirecek ve siz de bu sayede bu mesajı işaretleyebileceksiniz. Daha sonra istediğiniz zaman menüden Yıldızlı Mesajlar bölümüne tıklayarak bu mesajlara hızlıca ulaşabileceksiniz. Bu sayede artık aradığınız ya da lazım olacağını düşündüğünüz bir mesajı kolayca diğerlerinden ayırabileceksiniz.

::Xiaomi 10 Çekirdekli Telefonuyla Meşgul!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler