Wednesday dizisinin ikinci sezonu hakkında detaylar

Wednesday dizisinin ikinci sezonu hakkında detaylar

Netflix’in Wednesday dizisinin birinci sezonunun rekor kıran başarısının ardından, dizinin yazarları, potansiyel bir 2. sezonun izleyiciler için neler sunabileceğine değindi. İşte detaylar.

Hızlı bir çıkış yapan dizi, Nevermore Academy’de ailesinden uzakta yeni ilişkiler ve bir yaşam sürerken, çok geçmeden okul arkadaşlarından  kimin öldürdüğünü ortaya çıkarma mücadelesini üstlenen ikonik kasvetli Addams’ı konu alıyor. Kendi ölümünden kaçınmak için elinden geleni yapan karakter bu kapsamda ilgi odağı oldu. Üretken gotik yönetmen Tim Burton’ın televizyona ilk girişimini kutlayan, Wednesday gününün birinci sezonu anında hit oldu ve mamut yayın platformunda en popüler ikinci İngilizce dizisi oldu.

Wednesday dizisinin ikinci sezonu hakkında detaylar

İzleyiciler Netflix’in sansasyonel dizisinin 2. sezonunu merakla beklerken, dizinin yazarları diziden neler beklendiğini aktardı. Yazarlara göre, baş karakterin birinci sezonda keşfedip ortaya çıkardığı merkezi ilişkiler, özellikle iyimser oda arkadaşı ve beklenmedik yakın arkadaşı Enid ve annesi, sevgili Morticia Addams ile dizinin ön saflarında yer almaya devam edecek.

Netflix henüz Wednesday 2. sezon için resmi olarak duyuru yapmamış olsa da, büyük başarı ve istekli izleyiciler sayesinde ikinci sezon kesin diyebiliriz. Adams ailesinin hali hazırda çok fazla hayranı var ve bu kapsamda dizi çok fazla ilgi gördü diyebiliriz. Bu sebeple en sevilen diziler arasında yer almaya hak kazanan Netflix yapımı kesin ikinci sezona sahip olacak.

Sony Honda ortaklığının ilk otomobili tanıtılıyor, biri araçta PS5 mi var dedi?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir