Vice City GTA 6 ile geri dönecek

GTA V PC Gorselleri Goz Dolduruyor5

GTA serisinin efsaneleşen şehri Vice City GTA 6 ile geri dönecek. İşte konu ile ilgili tüm ayrıntılar.

Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA Vice City 2002 yılında satışa sunulmuştu. Yani yaklaşık olarak 19 yıl önce. Üzerinden yıllar geçmiş olmasına karşın serinin en popüler oyunlarından biri olan Vice City, GTA 6 ile geri dönebilir.

Geçtiğimiz günlerde GTA 6‘nın 2025’ten önce gelmeyeceğiniz söyleyen Tom Henderson şimdi de oyunun geçeceği harita hakkında çok önemli bir bilgi verdi.

Henderson’un söylediğine göre Vice City, GTA 6‘da tekrardan karşımıza çıkacak. Elbette oyunun tamamı Vice City’de geçmeyecek. GTA 6’nın gelmiş geçmiş en büyük haritaya sahip olacağını zaten biliyoruz. Dolayısıyla GTA 6‘da Vice City’den çok daha fazlasının olacağını biliyoruz.

Vice City GTA 6 ile geri dönecek

Bilmeyenler için ufak bir hatırlatmada bulunalım. Vice City gerçek hayatta Miami olarak bildiğimiz şehrin sanal ortama yansıtılmış hali.

Herşeyi bir kenara bırakırsak Vice City‘nin yıllar sonra tekrar karşımıza çıkacak olması güzel bir olay. Tabi ki bu söylenti gerçek çıkarsa.

Eğer Henderson’un söylemleri doğruysa GTA 6‘nın çıkmasına en iyi ihtimalle bile 4 yıl var. 4 yıl daha yeni bir GTA oyununu beklemek pek de hoş bir olgu değil. Online oyunların bu kadar revaçta olduğu bir dönemde bazı oyunların çok gecikmesi bizleri şaşırtmıyor.

Huawei Band 6 Pro ve daha fazlası bu ay piyasaya sürülecek


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir