Ana sayfa Genel Vice City GTA 5'e eklendi!

Vice City GTA 5’e eklendi!

GTA serisinin en popüler oyunlarından biri olan Vice City bir mod sayesinde GTA 5’e eklendi. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Oyun dünyasındaki mihenk taşlarından biri olarak gösterilen GTA serisinin son yapımı 2013 yılında satışa sunulmuştu. GTA 5 hikayesi, dinamikleri ve seriye kattıklarıyla en iyi GTA oyunu olarak gösterilse de 2002 yılında çıkan Vice City’nin herkeste ayrı bir yeri vardır.

Bilindiği üzere GTA Vice City temel olarak GTA 3’ün devamıydı. Zaten yönettiğimiz karakter de aynıydı. Ayrıca Rockstar Games bu oyunda da GTA 3 motorundan faydalanmıştı.

Pek çok oyuncu için ayrıç bir yere sahip olan Vice City bir mod sayesinde GTA5’e eklenti. Mod geliştiricisi Lunchxbles tarafından yayınlanan mod, oyun severleri fazlasıyla heyecanlandırdı.

GTA Vice City mod olarak geri dönüyor

gta vice city

Vice Cry Remastered ismiyle yayınlanan mod Vice City haritasını tamamen oyuna dahil ediyor. Ayrıca Vice City oynarken girebildiğiniz tüm mekanlara modta da girebiliyorsunuz. Yani yeni bir Malibu katliamı yapmamak için sizi engelleyen hiçbirşey yok.

Harita ve mekanlar haricinde, arabalar, özel gruplar, özel bölgeler, özel senaryolar ve çeşitli grafik ayarlamaları da oyuna dahil edilmiş durumda.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Mod şimdilik yalnızca PC için yayınlanmış durumda. En azından bilgiler bu yönde. Dilerseniz buraya tıklayarak modu indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Mod 1.0 sürümü olduğu için çeşitli hatalar olabilir.

PS5 kontrolcüsü geliştirici kiti sızdırıldı! İşte detaylar

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 4 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler