3 yeni Nokia modeli geliyor!

Men are silhouetted against a video screen with an Nokia logo as he poses with an Nokia Lumia 820 and Samsung S4 smartphones in this photo illustration taken in the central Bosnian town of Zenica, August 14, 2013. REUTERS/Dado Ruvic (BOSNIA AND HERZEGOVINA - Tags: BUSINESS TELECOMS)

HMD Global bünyesinde adeta küllerinden doğan Nokia, model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Önümüzdeki ay 3 yeni Nokia modeli daha tanıtılacak!

Bir zamanlar cep telefonu sektörünün tekeli haline gelen Nokia, akıllı telefonlara geçiş dönemine ayak uyduramayınca iflasın eşiğine gelmişti. Microsoft çatısı altına giren Finli akıllı telefon üreticisi, Android yerine Windows Phone destekli telefonlarla piyasaya dönünce, işler daha da içinden çıkılmaz bir hal almıştı.

Microsoft’un akıllı telefon pazarından çekilmesiyle birlikte HMD Global tarafından satın alınan Nokia, kısa süre içerisinde adeta küllerinden doğdu. Nokia markasını olabilecek en doğru şekilde kullanan HMD Global yetkilileri, benimsedikleri agresif fiyat politikası sayesinde, 1 yıl gibi kısa bir sürede en çok telefon sevkiyatı gerçekleştiren 10 firmadan biri olmayı başardı.

HMD’den 3 yeni Nokia!

Yeni Nokia modellerinin üst segmentten ziyade, genel kullanıcıya hitap eden, uygun fiyatlı, orta segment modellerden oluşması, şirketin hızlı bir şekilde yükselmesini sağladı.

Fakat hepsi bu kadarla sınırlı değil. HMD Global’den yapılan resmi açıklamaya göre, önümüzdeki ay 3 yeni Nokia modeli daha tanıtılacak.

5 Aralık’da Dubai’de gerçekleşecek olan özel etkinlikte, HMD Global 3 yeni Nokia ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıkacak.

Elbette şu anda bu modellere ilişkin pek bir bilgi yok. Fakat paylaşılan görselden iki telefonun çentikli, bir telefonun ise çentiksiz yapıda olduğu dikkat çekiyor. Bakalım Finli telefon üreticisi bizlere ne gibi sürprizler hazırlıyor. Bunu 5 Aralık’ta öğreneceğiz.

Galaxy S10 özellikleri ve fiyatına dair tüm detaylar


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin