UFO görüntüleri herkesi hayrete düşürdü işte merak edilen detaylar

ABD UFO gözlem birimi

Son dönemlerde ortaya çıkan UFO görüntüleri büyük panik yaşanmasına neden oldu. İşte konuyla alakalı merak edilen bütün detaylar.

Bilinmeyen nesneler olarak ifade edilen UFO görüntüleri herkesi sürekli olarak hayrete düşürmeyi başarıyor. ABD’li bir savaş uçağı pilotu tarafından çekilen görüntülerde, çok net bir şekilde yabancı cisimler görülebiliyor. Dünya basınına sızan fotoğrafta her zamanki şekil olan daire yerine küp görüldüğü söylendi.

30.000 ila 35.000 fit arasında uçtuğu ifade edilen bu cisim, ABD yetkilileri tarafından doğrulandı. Son dönemlerde özellikle Pentagon çok fazla UFO açıklaması yaptı. Bu açıklamalar aslında bunların gerçek olabileceğini gösteriyor.

ABD pilotları bu tür cisimlere denk gelebiliyor

Tanımlanamayan Hava Fenomenleri Çalışma Grubu oluşturan ABD’li yetkililer tanımlanamayan objeler için bazı çalışmalar yürütmüştü. Bu çalışmalar sonucunda donanmada bile UFO görüntülerine rastlandığı ifade edildi.

UFO görüntüleri

Genellikle UFO olarak tanımlanan araçlar için iki farklı teori ortaya atılıyor. Bunlardan ilki casus uçaklar olabileceği yönünde. İkincisi ise dünyadışı yaşamlardan gelebilecek araçların var olduğu gerçeği. Askeri faaliyetler yürüten ABD kuvvetleri genellikle ilk ihtimale daha çok yoğunlaşıyor.

Bu tür cisimler, son dönemlerde çok daha fazla görülmeye başlandı. Hiç kimse bunların neden ve nasıl ortaya çıktığını net olarak bilmiyor. Ancak ortaya atılan iddialar ve özellikle 2020 yılında bu kadar çok görülmeleri pek hayra alamet değil. konuyla alakalı çok fazla spekülasyon yapılmasına rağmen yine de ABD olayı bilimsel açıdan ele almak istiyor.

Gizli olmadığından dolayı videolar kamuoyu ile paylaşıldı. Ayrıca bazı görüntülere de yer verildi. Sizce UFO olarak tanımlanan bu cisimler gerçekten ne? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.


UFO görüntüleri herkesi hayrete düşürdü işte merak edilen detaylar” hakkında 3 yorum

  1. Küresel soykırımcı abd yi derinden ele geçiren kavatlar.. Amerikan halkı ve dünya halkları uyanmasını engellme babında daha ileri bir teknoloji olan uzay-ufo teknolojileri ile devletleri ve halkları yıkmak için viros, ufo.. vb. saldırılarla insanlığa dadanacaklar..
    İnsan soyunun dangalaklığından Dünya aşılması imkansız bir hapishane.. Anca bir dünya konfedrasyonu ve insanın insana ve doğaya oyun kumpas yapması sonlanırsa uzaya açılma tek çıkış.. Küresel kapitalist soytarılar şeytana ruhlarını sattıklarından insanın bu hedefe gitmemesi için her moku yemektedirler..

  2. Yaşasın küresel emperyalism.Kahrolsun fakirler.Zencileri şeker kamışı tarlalarında çalıştırıp, asyalıları 3 30 paraya mahkum edip, lüks yaşamalıyız.PATRONLAR fakirlere karşı birleşinn. uzayada çıkamasınlar.NIIIHAHAHAHAHAHAHA..Rüyanızda görün uzayı…UZAY PATRONLARINDIR. O KADARR

  3. Olm öyle demeyin la capılırsınız.Adam milyarlarca km öteden gelsin ziyarete, sen ufo mu yansımamı tartış. Ne bi çay, ne bi simit ikramı var.Türk kahvesi bile vermiyoruz. Hadi onu da geçtim şiş kebap, dürüm? lokum? Yok aga yok. Sonra memleket gelişmiyor…gelişmez tabi. Tanıtım yok kardeşim turistik tanıtım yok.Yarın öbürgün bu uzaylıları öbür ülkeler kafalayacak, biz gene yaya. Hemen davet edip çay verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir