Post Malone UFO gördüğünü iddia etti

Post Malone

UFO gören bir ünlü… Post Malone UFO görmesinin yanında ayrıca onlarla yakın temasta bulunduğunu iddia etti.

Birçoğumuz UFO’nun yani uzaylıların varlığına inanırız, birşey görmesek de duyduğumuz, okuduğumuz ve bilgi birikimlerimizce varlıklarına çoğunluk olarak en azından inanırız. Bu inananlardan heralde bir elin parmağını geçmeyecek şekilde UFO olaylarını tanık olmuş veya olduğunu düşünmüştür.

Bu insanlardan biri de ünlü rapçi Post . Post Amerika’da ve dünyada çok önemli isimlerden biri. Şöyle söyleyelim. 2019 yılında en çok dinlenen 10.şarkı Sunflower – Spider-Man: Into the Spider-Verse’nin sahiplerinden. Ünlü isim katıldığı bir podcast yayınında UFO görmesinin yanında onlarla temas kurduğunu söyledi.

Post Malone UFO gördüğünü iddia ettiPost Malone, davet edildiği bir podcast yayınında UFO’larla yaşadığı hikayelerini paylaştı. 25 yaşındaki Malone, Joe Rogan Experience isimli podcast yayınında yaşamı süresince uzaylılarla çoğu kez yakın ilişkiye maruz kaldığını iddia etti.

Ünlü rapçi, “Muhtemelen 16 yaşındaydım. Kuzenimle pencereden dıları bakıyordum, oorada öylece duran bir ışık belirdi ve sonra gitti. Bunu açıklayamazsınız” dedi. Malone, yakın vakitte Utah ve California’da da bu tür temaslara tanık olduğunu öne sürdü.

Gözlerinin önünde şekil değiştiren görüntüyü de tarif eden Malone, “Size kaç kere gördüğümü sayamam çünkü Tarzana’da yaşıyordum. Bir balkon vardı ve biraz klişe gibi gelebilir ama klasik bir güç alanı gibi görünüyordu. Daire şeklinde bir kubbe gibiydi” dedi.

Netflix oynatma hızı için kontrol düğmesi açıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir