Ana SayfaGenelTwitter, NFT'ler için güncelleme sunuyor

Twitter, NFT’ler için güncelleme sunuyor

Facebook ve Instagram gibi Twitter da gelecekte NFT entegrasyonunu sunabilir. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

Uzun tartışmalardan sonra Elon Musk nihayet Twitter bünyesini ele geçirdi. Direkt olarak değişimler de başladı. Şimdi Elon Musk’a ait olan web sitesi, kullanıcılar bir bağlantıyı tweetlediğinde NFT listelerini belirgin bir şekilde görüntüleyen deneysel bir özellik duyurdu. Şirketin dediği gibi bir NFT Tweet Tile olarak isimlendirilen özellik özellikle NFTlere odaklanacak. Başlığı ve yaratıcısıyla birlikte dijital sanat eserinin büyük bir fotoğrafını görüntüleyen özellik iyi bir pazarlama yöntemi olacak. Ayrıca, kullanıcıları doğrudan satın alabilecekleri veya kendi koleksiyonlarını satabilecekleri pazar yeri listesine götüren bir düğme de eklenecek.

Twitter, NFT'ler için güncelleme sunuyor

Şu anda Twitter’ın dört ortağı var. Platform duyurusunda, teste katılmak için seçilen kullanıcıların bu dört ortaktan “bazı” bağlantıların NFT Tweet Tiles olarak görüneceğini söyledi. Decrypt’in belirttiği gibi, pazar yerleri Flow, Polygon ve Tezos’u içeren birkaç blok zinciri ağını kapsayacak.

Şirket, yayına entegrasyonu “iOS ve web’deki belirli Twitter kullanıcılarıyla” test ettiğini ve bunun Blue premium aboneleriyle sınırlı olmadığını söyledi. Platform daha önce ödeme yapan üyelere kripto cüzdanlarını hesaplarına bağlamalarına izin veren başka bir deneysel özelliğe erişim verdi. Bunu yaptıktan sonra, profil fotoğrafları olarak bir NFT’yi gösterebilecekler ve bu dijital sanat eserinin resmi sahibi olduklarını gösteren bir simgeyle görünecek.

House of the Dragon 2. sezon 2024’te gelecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting