Ana SayfaSosyal MedyaInstagram NFT özelliği alacak: Eli kulağında

Instagram NFT özelliği alacak: Eli kulağında

Sosyal medya devi Instagram NFT özelliği ile kullanıcıları selamlamaya hazırlanıyor. Özellikle son dönemlerde herkesin bir şekilde bahsettiği NFT sektörüne giriş yapılıyor. Hadi gelin merak edilen ayrıntılara birlikte bakalım.

Tüm dünyada trendleri takip etmekte usta olan Instagram NFT özelliği ile bunu bir kez daha göstermiş oldu. Bildiğiniz üzere uygulama düzenli bir şekilde yeni özellikler kazanıyor. Bu özellikler ile birlikte ön plana çıkmaya çalışıyor. Instagram tarafından getirilecek olan yeni bir özellik bugünlerin trend bir nesnesi ile ilgili.

Ortaya çıkan son detaylara göre Instagram bundan sonra kendi platformu üzerinden NFT desteği sunacak. Instagram CEO’su Adam Mosseri tarafından yapılan açıklamalara bakacak olursak çok büyük bir proje geliyor. Bu proje ile birlikte sosyal medya platformları çok daha başka bir alana kayabilir.

Instagram NFT özelliği çok işlevsel olacak

Yapılan açıklamalara ve sızdırılan bilgilere baktığımızda henüz tam olarak duyulacak bir konunun olmadığı görülüyor. Sadece aktif bir şekilde araştırma yapıldığı söyleniyor. Ancak Instagram asla bu tür işlerin peşini bırakmaz. Muhtemelen kısa bir süre içerisinde NFT özelliği uygulamaya eklenecek.

Instagram NFT özelliği

Bu yeni özellik NFT sergileme, oluşturma, satma ve takip etme gibi detaylardan oluşacak. Yani isteyen herhangi bir sanatçı NFT üretip bunu Instagram üzerinden satabilecek. Ayrıca kullanıcılar bu Instagram hesabını takip edecek. Böylece platform neredeyse tamamen NFT sektörü ile bütünleşmek istiyor. Bu projenin çok büyük bir getiri sağlayacağını söyleyebiliriz.

Nusret Instagram’da çok özel paylaşımlar yaptı!

Instagram NFT özelliği henüz emekleme aşamasında. Konu ile ilgili neler yapılabileceği ve ne tür sonuçlar elde edilebileceği araştırılıyor. Kısa bir süre içerisinde bu özellik uygulamaya gelebilir. Peki siz böyle bir özellik gelirse kullanmak ister misiniz? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting